بازگشت به لیست سوالات
ص.ن
عنوان :

کورک در سینه

متخصص زنان، زایمان و نازایی
من مادرم 65 سالشان هست ،چند روز پیش زیر سینشون یک جوش مثل کورک زده بود و خودش هم سر باز کرد و تخلیه شد،الان هم با محلول شستشوی زخم ضدعفونیش میکنم ،البته من هر چی با دست معاینه کردم چیزی زیر دستم سفت نبود ،ممکنه خطرناک باشه ؟ایشون دیابت هم دارند

به احتمال زیاد چیز مهمی نیست بیست عدد سفیکسیم چهارصد بخرید هر 12 ساعت یکی بخورند بیست عدد هم مترونیدازول 500 بخرید هر دوازده ساعت یکی .به اقتضای سنشون ماموگرافی هم انجام بدهند

چون مادرم آسم دارند، با وجود وضعیت کرونا شرایط اینو ندارند که جایی برند ،چشم انتی بیوتیک هارو مصرف میکنن،فقط خواستم بدونم خدای نکرده از علائم سرطان نیست؟

اگر با درمان خوب شود خیر ولی در این سن باید ماموگرافی را در نظر داشته باشید

البته یکبار دیگه این اتفاق براشون افتاد ،ولی روی ساق پاشون، ممکنه بخاطر دیابتشون باشه؟

ممکنه و باید زیر نظر متخصص داخلی هم باشند

درسته ،چشم حتما، ولی در کل خداروشکر نگران کننده نیست؟
خانم دکتر یک دوره انتی بیوتیک کافی هست؟

مشروط به جواب به انتی بیوتیک .گفتم بالا

پماد خاصی نباید روش بزنیم ؟
🙏سوالات مشابه


جواب ازمایش

سلام خانم دکتر روزتون بخیر ببخشید امکانش هست جواب ازمایش مادرم چک کنید واسم ؟ ممنون از لطفتون

زایمان

باسلام من به مدت یکسال از روش آمپول سه ماه برای جلوگیری استفاده میکردم که بدلیل مشکلات و عوارضی که برایم ایجاد شده میخواهم روش رو تغییر بدم سوال اول من این هست بهترین ک موثرترین قرص جلوگیری کدوم هستش و دوم اینکه الان هزینه آ یو دی به چه صورت است با تشکر از وقتی که گذاشتید.

پریود

سلام خانوم دکتر خانومم هر 35 روز یک بار پریود میشه.طبیعیه یا مشکلی هست؟ خانومم 21 سالشه

رفلاکس معده

دکتر جان سلام شبها خیلی رفلاکس دارم به طوری که در مری احساس سوزش میکنم و زخم همراه با تهوع قبل از بارداری هم روزی سه تا امپرازولً میخوردم (سابقه ورم معده)الان هفته هشتم هستم میتونم رانیتیدین بخورم؟؟

زنان و زایمان

با سلام . پریودم ماه پیش 8 روز عقب افتاد و رفتم آزمایش دادم که دو مورد توش مقدارش کمه و در ضمن این ماه 8 روز جلو افتاد و چون مادرم سرطان تخمدان داشت اون آزمایش رو دادم.خواستم بدونم دو مورد که مقدارش پایین هست از چیه؟ممنون از شما.