بازگشت به لیست سوالات
م.ح
عنوان :

توده لگنی

متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی توموره ...
سلام بیمار 46ساله توده لگنی داره که باعث تخریب لگن شده به ما گفتن که شما میتونید عملش کنید آقای دکتر خواهش میکنم کمکمون کنید با وجود شیمی درمانی و پرتو درمانی توده هیچ تغییری نکرد چن تا جراح دیدن گفتن قابل جراحی نیس و مریض ممکنه زیر عمل فوت کنه

سلام، لطفا جواب پاتولوژی و عکسهای بیمار ترجیحا ام آر آی را ارسال کنید
سوالات مشابه


گرفتگی عضله گردن و خوابرفتگی دست چپ

سلام به مدت حدود یک هفته دست چپ مرتب(خواب و بیداری) خواب می رود و نزدیک به چندماه عضله قسمت چپ ساقه مغز تا زیر کتف چپ سفت شده و درد دارد.

دردهردو پا وسوزش زانوسمت راست

با سلام وخسته نباشید خدمت اساتید گرامی وبا شادباش سال 1397 وفرار،رسیدن بهار را خدمت شماتبریک عرض میکنم؟ بنده 40 سال سن دارم وشغل ام گچ کاری است. الان مدت چندماه است که دچار پا درد شده ام ولی در یک ماه اخیر وبعداز این که به دکتر ارتوپد رفتم و دارو به من دادن از زانوبه پایین درد دارم در ساق پا وپشت زانو وهمچنین در زانوی سمت راست احساس سوزش شدید دارم حتی در موقع استراحت گه در منزل هستم وچه در وقت کار بودن که ا آقای دکتر به بنده گفتناستخوان سر زانوها کمی نرم شده و یک دیسک کوچک هم دارم البته فقط با کمی راه رفتن و چند قرص کلسیم و امپرازول به من دادن.وگفتن اگه بهتر نشدم برای عکس وآزمایش مجدد برم. سوال بنده از شما متخصصین محترم؟ من در نیمه دوم سال 1393 تب میکردم بی دلیل و چند باربه دکتر عمومی رفتم نشد وبه پیشنهاد یک دکتر رفتم پیش دکتر متخصص برای تب مالت که الان فامیل اش فراموش کردم که این آقا میگفت بنده جز متخصصهای انگشت شمار در ایران هستم که از تهران وشهرهای دیگه بامن تماس میگیرن ومن برای تجویز دارو تب مالت مشورت میدم البته این آقا در شهر بجنورد بود به من گفتن بدون آزمایش من به شما میگم تب مالت گرفتی و فورا برای من آمپول برای یک ماه و چند قرص داد.وگفت از همین الان شروع بکن به تزریق آمپول و فردا هم برو آزمایش بدی.ومن هم شروع کردم و بعد جواب آزمایش آوردم گفت بله ازمایش شما مثبت است ودرست تشخیص دادم و بنده شاید بالای 100 عدد آمپول تب مالت زدم که به من میگفت بدنم خیلی عجیب است که خوب نمیشه در همین مدت اینقدر تب های شدید میکردم هر چند روز خودم آمپول دگزا میزدم خلاصه بعد امپولهای خوب نشدم و3ماه بعد پیش دکتر متخصص سرطان رفتم که ایشون جواب آزمایش نگاه کرد گفت اصلا تب مالت نداشتم وبی خودی اینقدر امپول وقرص تب مالت استفاده کردم . چون تب های شدید ودرد داشتم بعد یک سال تب و زجر کشیدن در پاییز 94 سنگ کلیه دفع کردم . واز همون زمان سر خود برای تب کردن ودرد ها خودم از داروخانه آمپول دگزا خریدم وتزریق کردم که تا همین برج 11 سال 96 که شاید در این مدت بالای 100 عدد آمپول دگزا تزریق کردم. حالا این درد ها در هردو پا و سوزش شدید در زانو سمت چپ به خاطر این امپول ها میشه ؟ شما رو به خدا جواب بدید بدجور درگیر شدم واعصلبم بهم ریخته آیا قابل درمان است وایا آمپول تب مالت که این همه زدم هم مربوط میشه؟

التهاب و تورم زانو

باسلام من 27م اسفند ماه به دلیل پارگی ACL عمل آرتروسکوپی زانو انجام دادم. با وجود گذشت 5 روز درد و تورم زیادی در ناحیه زانو من وجود دارد به صورتی که حرکت دادن پا بسیار دردناک است. تنها دارویی هم که در حال حاضر برای من تجویز شده سفلکسین است. اگر امکان دارد مرا راهنمایی کنید.

کمر درد

با سلام و تبریک سال نو من 33سال سن دارم.و یه مدت هست که کمر درد دارم.دقیقا گودی کمر.بعد از زایمان به مرور زمان این کمر درد سراغم اومده الان 2سال از زایمانم میگذره و نزدیک به شروع پریود شروع میشه یه مدت میگذره خوب میشه ولی اینبار طولانی شده.با این که ورزش هم میکنم دردش طوری هست که موقعی که میخوام بلند بشم تا میخوام صاف بشم طول میکشه و درد داره یا طاق باز روی زمین نمیتونم بخابم انگار کمرم سست شده محکم نیست.

درد در مچ پا به دلیل پارگی یا کشش تاندون

سلام خسته نباشید من روز یک شنبه پایم پیچ خورد و به طرز عجیبی ورم کرد به دکتر مراجعه کردم بعد از عکس برداری گفتن که نه شکستگی و نه در رفتگی وجود دارد و گفتن احتمالا پارگی یا کشیدگی تاندون هست پایم گچ گرفته شد ولی خیلی عجیب در پایم تپش و درد وجود دارد و میترسم خوب نشه و عمل شه دارو هم سفالکسین و یک مسکن دادن بهم میخواستم بدونم این بیماری اینجوری میشه یا نوع کشیدگی یا پارگی من فرق داره؟دردش غیر قابله تحمله