دکتر حمید مهرابی

دکترای سلامت جنسی در تهران
صدور نسخه الکترونیک:
بیمه تامین اجتماعی
بیمه سلامت همگانی
با توجه به اینکه دکتر حمید مهرابی از ۲۱ خرداد ماه تا ۱۳ تیر ماه فرانسه هستند امکان ملاقات حضوری در این فاصله نیست. بیماران و مراجعین محترم در این فاصله می توانند از طریق سایت زوپ یا کانال خانواده و سلامت جنسی در تلگرام سوالات خودشان را بپرسند.
با توجه به اینکه دکتر حمید مهرابی ۱۳ تیر ماه به ایران باز می گردند، مراجعین و بیماران محترم می توانند از این تاریخ به بعد تقاضای وقت ملاقات حضوری کنند.
جهت دریافت اطلاعت بیشتر در خصوص با سلامت جنسی و روابط زناشویی به ایستاگرام دکتر حمید مهرابی مراجعه کنید Dr.hamid_mehrabi

کلینیک سلامت جنسی

تهران، تهران میدان مادر خ سنجابی نبش کوچه سوم پ 17 (ساختمان امیر) ط 5 واحد 52

****22277 021 (نمایش کامل شماره)

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 صبح تا ساعت 19:00

مناسب معلولین
پارکینگ ندارد

مطب دکتر حمید مهرابی

تهران، میدان مادر. خیابان سنجابی. بنش کوچه سوم. ساختمان امیر. طبقه 5 واحد 52

****22277 021 (نمایش کامل شماره)

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:00 صبح تا ساعت 19:00

مناسب معلولین
پارکینگ ندارد
برخی از خدمات
  • سکس تراپی
معرفی دکتر مهرابی
اقای دکتر حمید مهرابی کلی بیکی مدرک کارشناسی روانشناسی بالینی و نیز کارشناسی ارشد سنجش و اندازه گیری خود را در ایران اخذ نموده و سپس برای ادامه تحصیل به فرانسه رفته و مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و دکترای سلامت جنسی خود را از دانشگاه لیون 2 فر...
اقای دکتر حمید مهرابی کلی بیکی مدرک کارشناسی روانشناسی بالینی و نیز کارشناسی ارشد سنجش و اندازه گیری خود را در ایران اخذ نموده و سپس برای ادامه تحصیل به فرانسه رفته و مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و دکترای سلامت جنسی خود را از دانشگاه لیون 2 فرانسه دریافت کرده اند. ایشان هم اکنون در حوزه های سلامت جنسی، روابط زناشویی و آموزش جنسی فعالیت دارند.
مشاهده کامل معرفی