بازگشت به لیست سوالات
ح.ر
عنوان :

ابسه دندان عقل

دندانپزشک
سلام وقت بخیر خسته نباشید دندون عقلم پوسیده شده و الان یه برامدگی دردناک داره خیلی میترسم میخوام بدونم دندونم رو میکشن یا نه؟

سلام، بله معمولا دندان عقل در چنین شرایطی نگه داشته نمی شود و کشیده می شود ولی در بعضی موارد خیلی خاص لازم است که درمان و در دهان نگه داشته شود.

ممنون خانم دکتر خیلی لطف کردین این ابسه ای که زده چی؟براش داروی خاصی مصرف کنم الان یا نه میشه راهنمایبم کنین چی بخورم واقعا دردناکه وحتی اب دهنمو نمیتونم قورت بدم.

به جز مسکنهایی مثل پروفن، استامینوفن و.. چیزی سرخود استفاده نکنید. به دندانپزشک مراجعه کنید اگر صلاح بدانند و لازم داشته باشید برایتان داروی بیشتر تجویز خواهند کرد.

خیلی ممنونم لطف کردین واقعا ممنون خدا حفظتون کنه.البته اموکسی خوردم از دیشب چند تاشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


کامپوزیت دندان

سلام، من دو دندان جلوی خود را کامپوزیت کردم، قسمت هایی از دندان به صورت طبیعی برجسته تر بود، ولی در حال حاضر دندان های من در قسمت هایی که جهت یکسان سازی سطح کامپوزیت شده، دو رنگ شده و سطح دندان هم پر از ناصافی هست، به طوری که هنگام خوردن غذای رنگی، روی شیارهای سطح آن جرم رنگی گرفته میشود، برای رفع این مشکل که بعد از کامپوزیت به وجود آمده چه باید بکنم؟

دندان درد

سلام خسته نباشید من دندان عقل م را کشیدم اما هنگام کشیدن شکسته شد و ریشه دندان در فک جا مانده ایا نیاز به جراحی است واگر درد نداشته باشد و جراحی نکنم امکان عفونت وجود دارد

دندان درد

با سلام.درد دندان بعد از عصب کشی تا چه مدت طبیعی است؟ ده روز است که دندان 5 پایین را عصب کشی کرده ام و هنوز با کمک مسکن درد را کم میکنم و البته نه قادرم با دندانم چیزی بخور و ر اثر ضربه مثلا قاشق درد بسیار زیاد میشود.عکس رادیولوژی رو تکرار کردم و مشکلی نداشت

لمینت

سلام نظر شما راجعبه لمینت دندان چیست؟ از لحاظ سلامت دندان ضرر ندارد؟

دندان عقل نصغه

با سلام... دندان عقلم در فک پایین به صورت نصفه درومده و به مدت دو روزه که بشدت درد میکنه... برای تسکین موقت آن چه چیزی پیشنهاد میکنید؟