بازگشت به لیست سوالات
ی.ط
عنوان :

گزگز دست راست

متخصص نوروسرجری(جراحی مغز و اعصاب)
سلام
من برای عصب کشی داندان آسیاب پایینه به دکتر مراجعه کردم که بعد از عصب کشی و از بین رفتن اثر بیحسی احساس گز گز در دست راستم حس میکنم،این حس در قسمت مچ و انگشتان شدید تر است
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سلام لازمه معاینه شوید و در صورت نیاز نوار عصب عضله انجام دهید

خیلی ممنونم
اون روز که از دکتر دندون پزشک پرسیدم گفت بخاطر داروی بی حسی هستش
ممکنه به رگ عصبی تزریق کرده باشه؟سوالات مشابه


کجی لب

سلام اقای دکتر دوهفته پیش پدر من بعد از بیدارشدن از خواب احساس درد و بی حسی در قسمت فک داشتن به صورتی که دست میزدیم داد میزد که بلافاصله من فشار رو گرفتم روی 13 بود ضربان قلب 62چون یکبار سابقه سکته خفیف مغزی داشت ترسیدیم چون به مقدار خیلی کم کجی لب پیدا کردن .اما اونقدری نیست که بگم که فک به طور کامل کج شده باشه اینطور نیست و اینم فقط فقط کجی در لب پایین هست که همون موقع که من گفتن من فاکتورهای اولیه سکته رو چک کردم گفتم سوت بزنن یا حرف بزنن هیچ مشکلی نداشتن و کاملا انجام میدادن اما از درد دندان شکایت میکردن . پیش دندان پزشک بردیم گفتن که عفونت شدید دندان باعث شده که اینطور بشه و باید به مدت یک ماه قرص استفاده کنن تا عفونت کمتر بشه و تمام دندان ها کشیده بشه و بعد از اون من بلافاصله به دکتر داخلی دیگری بردم چیزی نگفتن و همون دکتر هم عفونت تشخیص دادن و گفتن اگه چیزی هم اتفاق افتاده باشه دیگه نمیشه کاری کرد . اما من خودم میخواستم مطلع بشم ایا این علائم میگه که سکته مجدد داشتن یا نه ؟من عکسشون براتون میزارم ممنون میشم راهنماییم کنید .

میگرن

با سلام دکتر بنده چندین سال میگرن دارم.چندماه پیش دکترم قرص آلوینتا تجویز کردن بعد از 2ماه مصرف به دلیل خوب نشدن دارو رو قطع کردم چندین روز بعد دچار سوزن سوزن شدن و سرگیجه شدم.بعد از دو هفته چشم چپم بطور محسوسی تار شده .چشم پزشک تشخیص داد یکی از مویرگهای ته چشمم نشتی پیداکرده و قرص پروپرانولول تجویزکرده. دکتر آیا مشکل چشمم ربطی به قرص آلوینتا و قطع آن دارد؟خواهش میکنم راهنمایم کنید..

تمرکز ذهن

سلام آقای دکتر دهقانی. روزتون بخیر. ایا درس خوندن در اتاقی که توش تختم هست و می خوابم، واسه مغز تداخل تمرکز مکان هوشیاری و بیداری ایجاد میکنه؟؟

سردرد

بنده مدت یکسال است سردرد دارم.وهر گاه که پاهایم تو خواب بیرون از پتو باشد سردرد م شروع میشود البته این در هوای اتاقی است که انسان احساس گرما میکند

استفاده ازممانتین

سلام مادربزرگم گاهی بی اختیاری ادراردارن ودرعوارض استفاده ازقرص ممانتین نوشته تکرر یا بی اختیاری ادرارمیخواستم بدونم ممکنه بخاطراستفاده ازقرص ممانتین باشه یاخیر؟