بازگشت به لیست سوالات
S.G
عنوان :

جوش لثه

دندانپزشک
سلام خانم دکتر خسته نباشید
من چند روز که در قسمت پایین دندام روی لثه یه چیزی مثل دونه سفید خیلی ریز زده که نه درد داره نه ملتهب هست می خواستم ببینم چی می تونه باشه ؟

سلام، به احتمال زیاد دندانتان عفونت کرده و از آن نقطه جوش مانند سر باز کرده. باید دندان حتما درمان شود.
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


لق شدن دندان اصلی

من روز پیش ضربه ای به دندون چپ جلویی خورد اول مقداری خون امد بعدش احساس کردم دندانم لق شده پیش یک دندانپزشک هم رفتم دندانم را دید و گفت نیازی به بستن و درمان نداره یک هفته رعایت کن خودش خوب میشه حالا من وقتی دندونم رو روی هم میزارم حس میکنم مثلا قبلا دندانم بی حس ممنون میشم بدونم که چه کار کنم ؟

دندان درد

دندانم را چهار روز کشیدم.عفونت کرد.الان یه تکه دندون تیز ازش بیرون زده.چجوری بفهمم چیه.دندانمم خیلی درد دار

با عرض سلام و ادب فراوان خدمت دکتر بزرگوار

بنده 30 سال سن دارم و تا بحال دندان های عقل بالایی را که پوسیدگی و شکستگی فراوانی داشت رو کشیده ام اما خود دندان به حالت پوسیده مدت زمان 1 تا 2 سال در داخل لثه ام بوده است و بعدا اقدام به کشیدن آن کرده ام. 2 ماه پیش درد های زیادی به صورت گردشی از پشت سرم شروع می شد و به داخل گوش و داخل دندان هایم و حتی پشت چشم چپم حمله میکرد و نا آرامم می کرد و درد فراوانی داشت. تا اینکه رفتم پیش دختر متخصص مغز و اعصاب و تشخیص بیماری نورولوژی دادن و فرمودند که در هنگام دندان کشیدن به عصب ها آسیب وارد شده. حالا 2 ماهه دارو مصرف می کنم و درد تسکین پیدا کرده بود تا به امروز و امروز دوباره به صورت محدود درد های قبلی کمی پدیدار شدن و 2 هفته هستش که دید چشم چپ بنده کمی تار تر شده!! سوالم از شما دکتر گرامی اینه که الان یه دندان عقل پایینی پوسیده و راه پیدا شده به عصب دارم که باید اونو بکشم. آیا این تار بودن چشم چپ بنده با کشیدن دندان عقل برطرف خواهد شد؟؟ آیا این درد های سر و گردنی که داشتم مربوط به ریشه دندان عقل های بالایی می شود یا پایینی ؟؟ و در آخر کشیدن دندان عقل پایینی را به دست چه دکتری بسپارم با چه تخصصی؟؟ ببخشید وقتتان رو گرفتم . از لطفتان بسیار ممنونم.

دندان عقل

با سلام و عرض خسته نباشین خدمت شما من دو سوال داشتم.اول اینکه آیا دندان شماره 8 دندان عقله؟ و اینکه کشیدن اون مشکلی پیش نمی آره؟ دوم اینکه من 3,4 سال پیش یکی از دندونام رو عصب کشی و پر کردم و الان لثه ی زیر اون دندون کمی عفونت کرده.آیا باید چرک خشک کن مصرف کنم ؟چه داروویی پیشنهاد می کنید؟

سلامت دندان

سلامچند سال پیش ارتدونسی کردم.در حال حاضر دو دندان وسط بالا دقیقا بر روی دو دندان وسط پایین قرار نمیگیرند و این باعث شده که یکی از دندان های بالا به مرور تحلیل برهچه درمانی رو پیشنهاد می کنید ؟