بازگشت به لیست سوالات
م.ج
عنوان :

دندان عقل نصغه

دندانپزشک
با سلام... دندان عقلم در فک پایین به صورت نصفه درومده و به مدت دو روزه که بشدت درد میکنه... برای تسکین موقت آن چه چیزی پیشنهاد میکنید؟

سلام
برای تسکین موقت میتوانید از استامینوفن و ژلوفن استفاده کنید
ولی برای درمان و برطرف شدن علت درد به دندانپزشک مراجعه نمایید
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


ایمپلنت

دکتر یک سوال کلی : اگر بخام بدونم واقعا کار یک کلینیک در خصوص(ایمپلنت وطرح زیبایی) از نظر فنی وتخصصی خوبه(بدون توجه به میزان دستمزد درخواستی) چکاری میتونم انجام بدم.مبلغ برام مهم نیست و ماندگاری و قوی بودن کار برام مهمه.باتشکر از اینکه وقت میگذارید.

سلامت دندان

باسلام. یه برند از خمیر دندان خوب بهم معرفی میکنید.. و درواقع باید چند بار در روز مسواک زد؟ باتشکر

دهان و دندان

سلام.وخسته نباشیدببخشید من حدود یکی دوهفته وقت خوردن نوشیدنی های گرم و سرد دندان هایم درد میکنند و این امر سبب شده با وجود که در منطقه گرم و خشک سکونت دارم اب همش از شیراب بخورم..و استفاده کردن از نشاسته برای سفید کردن دندان ها ایا ضرر دارد یا خیر؟

جرم گیری دندان ارتودنسی شده

سلام خانم دانایی برومند یه سوال داشتم راجع به جرم گیری دندان ارتودنسی شده خواستم ببینم اگر کسی بخواد جرم گیری دندان کنه و دکتر خودش که ارتودنسی براش انجام داده، کار جرم گیری انجام نده میتونه پیش دکتر دیگه ای جرم گیری رو انجام بده؟ و اینکه وقتی دکتری که میخواد جرم گیری انجام بده وقتی کِش براکت ها رو در بیاره بعد از اتمام کار جرم گیری کِش دیگه ای میزاره یا همون کِش قبلی رو میزاره که دکتر خودش گذاشته بود؟

سلام خسته نباشید دندونمودوهفته پیش عصب کشی کردم

خیلی درد داشتم عکس گرفت گفت ابسه داخل لثه جفت دندونموکشید یک هفتست دردامونموبریده چیکارکنم کپسول مصرف کردم