بازگشت به لیست سوالات
ط.م
عنوان :

دندان درد

دندانپزشک
سلام.من برای عفونت دندونی ک قبلا عصب کشی کردم آموکسی سیلین و مترونیدازول استفاده میکنم. نمیتونم غذا بخورم و هرچی میخورم معدم پس میزنه و بالا میارم. و شکمم بیش از اندازه کار میکنه چیکار باید بکنم؟ لطفا برای درد دندونم هم ی راه حل بدید. ب پزشک مراجعه کردم و برای ماه آینده وقت داده برای درمان ریشه.

سلام،ماه دیگه خیلی دیره، و با این وضعیت طاقت نمیارید، بهشون بفرمایید مشکل براتون پیش آمده، وقت اورژانسی بگیرید، و یا دندانپزشکتان را عوض کنید، با اتمام درمان ریشه مشکلاتتان رو به کاهش می رود .
از محصولات پروبیوتیک مثل ماست استفاده کنید برای برگرداندن معده به شرایط عادی بهتون کمک می کند. برای درد می توانید از شیاف دیکلوفناک 50 میلیگرم استفاده کنید.
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


پارگی رباط صلیبی

سلام اقای دکتر من کاراته کار هستم و حدود یک سال پیش رباط صلیبی زانو چپم 80درصد پارگی داشت که دکترم جراحی نکردن و یک زانو بند سفارش دادن تا استفاده کنم اما من ناپایداری و توی زانوم احساس میکردم به خاطر همین سه تا تزریق ازون داخل زانوم انجام دادم ناپایداری کم تر شد اما همچنان ناپایدار بود تا امروز که دوباره با دویدن زانوم پیچید و دقیقا همون دردی که یک سال پیش داخل زانوم پیچید دوباره حس کردم اما زانو بندم پام بود اما هم درد دارم هم یکم راه رفتن سخته ممکنه دوباره اسیب. دیده باشع

دندان درد و درد و وزوز گوش

با سلام ببخشید من سه روز پیش دندان هفتم پایین سمت چپم شدیدا درد گرفت قبلا هم چند بار درد گرفته بود ولی نادیده گرفتم روز بعدش احساس سنگینی و گرما و بدنبالش سوت ممتد در گوش همان سمت پدید اومد آیا عاملش میتونه دندان دردم باشه به نظر شما؟

درددندان

سلام اقاى دکتر50سال سن دارم وتعدادى ازدندانهاىم پوسىده شده اندولى رىشه انهاهنوزهست ازجمله دندان عقل فک بالاىى سمت راست که اىن روزها امانم راازدردبرىده،چون قلبم فنرداره واسپرىن مصرف مى کنم مى تونم بکشمش ،ممنون مىشم اگه زودجواب بدىد.

در رفتن فک

سلام من فک پایینم در میره موقع خمیازه کشیدن مخصوصا اولا برمیگشت الان تا سیلی به خودم نزنم قفل باز نمیشه قبلا سمت راست بود الان دو طرف قفل میشه صدای تق تق هم میده میخواستم بدونم چقد هزینه داره سیلی زدن بده یا خوبه؟ چرا اینجوری میشم؟

فرسایش لثه

سلام علیکم: خانمی هستم 44 ساله که متاسفانه حدود دو سال می باشد که لثه ام طبق گفته چند پزشک فرسایش و ساییدگی دارد. و گاه برای ترمیم دندانهایم به مشکل می خورم مثلا چند وقت قبل دکتر دندانم را که پوسیده بود را ترمیم و مواد جنس انگلیسی یا امریکایی گذاشت اما حدود دو ماه بعد ترمیم قسمت قالب از دندانم در آمد.با همه این اوصاف و این مسئله کمی مرا نگران کرده است.( البته نزد پزشک متخصص لثه نرفته ام)