بازگشت به لیست سوالات
ح.ک
عنوان :

لکه پوست

متخصص پوست، مو و زیبایی
سلام وقت بخیر
الان حدود ۴ ماه دور مچ پام و پشت پام لکه قهوای رنگ زده خواستم علتش رو بدونم واینکه راه درمانی هس ممنون میشم
حامد ۲۸ ساله از شیراز

دکتر محمد سعیدی

عکس لطف حامد

ح.ک

ممنون میشم جواب بدید

دکتر محمد سعیدی

فقط یکطرفه،؟

ح.ک

طرف دیگه کمتر هست
دوتا پام اینجوری هس
ممنون میشم جواب بدید دکتر

دکتر محمد سعیدی

احتمالا بیماری شامبرگ باشه.ولی بهتره یه متخصص از نزدیک ببینه

ح.ک

میشه لطف کنید یکم بیشتر توضیح بدید

دکتر محمد سعیدی

یک بیماری ناشی از نشت خون از مویرگهای ریز پا.خودت هم راجع بهش بخون .شبها بالش زیر پات بزار و قرص ویتامین ث بخور.بهتر نشد به متخصص پوست مراجعه کن حامدسوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


جوش

خانمی 37 ساله هستم. حدود 15 سال است که در ناحیه چانه بخصوص سمت راست جوش میزنم بیشتر از نوع ندول و گاهی قرمز. از انجا که اساسا پوست و مو خشک دارم لطفا جهت درمان راهنمایی بفرمایید.

بیماری ناخن

سلام دکتر.من یه بیماری دارم که ناخنم زیرش بالا اومده و باعث شده که ناخنم کلفت بشه و وقتی ناخنم رو کوتاه میکنم یکم درد میکنه و بعد از چند روز مثل ناخنم بالا میاد. و روی ناخنم رو ترک میده و بعد از حدود یه ماه یه ناخن جدید بالا میاد و دوباره اون ناخن ترک برمیداره و میشکنه و یه ناخن دیگه بالا میاد. ممنون میشم اگه بهم کمک بکنین

لک ناشی از لیزر

سلام وقتتون بخیر. زیر چانه من تیره و خشک شده .هر ماسکی هم میزنم دچار قرمزی و خارش شدید و پوست پوست میشه .این لک از زمانی که جلسات لیزر موهای زائد رو قطع کردم ایجاد شده و ظاهر بدی به صورتم داده .لطفا منو راهنمایی کنید سپاس.

دانه های ریز صورتی روی پوست

سلام خسته نباشید، نزدیک به دو هفته هست که روی بدنم از گردن به پایین تا زانو دانه های ریز صورتی رنگی ایجاد شده، در حالت عادی خارش ندارند ولی اگه دست بزنم یا چیزی روی انها کشیده شود خارش پیدا میکند، چند روزی هست حس میکنم تعدادشان هم بیشتر شده، هیچ حال بدی ندارم سر حال هستم تب نکردم مریض نشدم، رژیم غذایی را عوض کردم گرمی نمیخورم مرتب حمام میروم و حتی رخت خواب و لباس هایم را عوض کردم ولی بهبودی حاصل نشده، لطفاً راهنمایی بفرمایید.

خال

سلام یه ماه پیش خالم رو با لیزر بردم هنوز جاش مونده دکتر کرم مرم هیچی نداد چی کار کنم جاش بره