بازگشت به لیست سوالات
ا.ک
عنوان :

اقدام بارداری

متخصص زنان، زایمان و نازایی
ببخشید من اقدام به بارداری کردم ۱۰ ماه ولی باردار نشدم الانم ۵ روزه پریودیم عقب افتاده تست بی بی چک انداختم منفی بود خیلی میترسم

دکتر معصومه مظفری

مجداد سه روز بعد تست خون بدین وبا پزشکتون مشورت کنید


سوالات مشابه


تزریق آمپول

سلام.من کیست تخمدان دارم و الآن ۳ماهه که پریود نشدم فقط ۱ هفته اس که لکه های قهوه ای میبینم،دیروز رفتم دکتر و یه آمپول بهم داد واسه اینکه پریود شم ، و همون دیروز که از دکتر اومدم خون دیدم و امروز دوباره قطع شده ! حالا الآن نمیدونم باید اون آمپولو بزنم تا کامل پریود شم یا این پریود حساب میشه و نباید بزنم؟

زنان

سلام روز بخیر . یه سوال داشتم من واکسن گارداسیل طبق تجویز پزشک 20 اردیبهشت زدم. میشه بفرمایید نوبت بعدیش کی هست؟

سونوگرافی سینه

سلام.خسته نباشید.خانم دکتر در رابطه با سونوگرافی از سینه مادرم که 57 سال دارند خیلی خیلی نگران هستم و استرس زیادی دارم.لطفا شما نظرتان را بگویید که آیا چیز خطرناکی هست یا نه.البته به دستور پزشک قرار است 27ام همین ماه دوباره سونوگرافی شوند(که در واقع سه ماه از سونوگرافی بار اول باید گذشته باشد)اما تا آن موقع من خیلی نگرانم.باید عکس سونوگرافی را برایتان میفرستم.

بارداری

من برای بارداری اقدام کردم وذخیره تخمدان من نه میباشد 35 سالم آقا آزمایش اسپرم داده سالم م ن هم عکس رنگی گرفتم سالم چرا باردار نشدم آیا تنبلی تخمدان دارم باید چکار کنم لطفا مرا راهنمای کنید

لکه بینی

با سلام بعد از دوره پریودی تا یک هفته ممکن است لکه بینی داسته باشم.گاهی خون صورتی گاهی هم غلیظ و سیاه علت چیست؟ با تشکرشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.