بازگشت به لیست سوالات
B.n
عنوان :

بیرون زدگی استخوان سرشانه

متخصص ارتوپدی
سلام خسته نباشید
استخوان سرشونم توی ورزش اسیب دید درد داشت رفتم دکتر قرص سلوکسیب و امپول بتامتازون با یه کرم رزماری ضد التهاب داد و گفت دو هفته تمرین نکن الان دو هفته تموم شده اصلا دردی نداره سرشونم ولی استخوانش هنوز یه مقدار کمی بیرون زدگی داره و با دست سمت راستم یخورده فرق داره، میخواستم بدونم میتونم تمرینم رو شروع کنم یا نه؟

سلام مشکلی نداره اگه درد دارین اویز شانه ببند

میتونم بدنسازی رو شروع کنم یعنی؟
بیرون زدگیش از چیه؟ به مرور رفع میشه؟

از مفصل اکرومیوکلاویکولار که در حد گرید 2می باشد که با اویز شانه برطرف می شود

2 هفته دیگه هم صبر کنم؟؟
2هفته دیگه هم باید صبر کنم؟؟



سوالات مشابه


استخوان

باسلام خدمت شما خسته نباشیدمامانم چندماه پیش زمین خورده بود دستاش مقداری درد گرفت ارنجشم زخمی شد الان انگشتای همون دستش بعضی وقتا خشک میشه ودردمیگیره چیزیم نمیتونه بلند کنه اینم بگم که دیابت داره میشه راهنما یی کنیدممنون.

درد مچ دست

خانمی 30 ساله هستم و شغل مرتبط با کامپیوتر دارم. مدت 3 ماه است که به عارضه درد مچ دست دچار شده ام. چپ دست هستم و درد ابتدا از دست چپم شروع شد. با استراحت دادن به مچ دست چپم، شروع به کار با دست راست کردم که پس از دو هفته، درد مشابه در دست راستم شروع شد. درد شامل احساس کشیدگی از مچ تا آرنج است و گاهی درد تا انگشت دوم (انگشت حلقه) هم میرود. اقدامات اولیه زیادی انجام داده ام که شامل قرصهای ضدالتهاب مانند سلکوکسیب و دیکلوفناک میشود. از یخ هم استفاده کردم. هیچکدام تاثیری نداشت. نتایج رادیولوژی اشعه ایکس و سونوگرافی از دستم نرمال بود و آزمایش مطالعه عصب دست هم نرمال بود. آزمایش خون هم چیزی نشان نداد و نرمال بود. استفاده از مچ بند و آتل تاثیر معکوس نشان داد و نهایتا درد همچنان با من است. دو ماه استراحت، کمی درد را تسکین داد اما به محض کار با ماوس و کیبورد دوباره تشدید میشود و خصوصا مواقعی که تحت فشار یا استرس کار میکنم. بسیار ممنون میشم اگر متخصص محترم سایت زوپ بنده را راهنمایی کنند.

درد زانو در کهنسالان قابل درمان است ؟

باسلام واحترام دکتر عزیز ، پدرمن 78 سال سن دارند و از درد زانو ناراحت هستند و باید عرض کنم که پاهایش کمی به سمت خارج کج شده است آیا می توان از روش پی ار پی یا درمانهای دیگر برای کاهش درد زانوی ایشان اقدام نمایم . لطفا" راهنمایی فرمایید متشکرم

سؤال

سلام ،خسته نباشید مادر من 59ساله هست و قسمت روی پایش نزدیک مفصل هر دو پایش بخصوص پای چپش ورم کرده مخصوصا بعد از پیاده روی ورمش بیشتر میشود لطفا راهنمایی کنید که علت چیست؟

خستگی

سلام من در اداره کار می کنم و باید 8 ساعت در کار باشم . اما در کارم زود خسته می شوم و ساعات اولیه مثل 4 ساعت اول . میشه راهنمایی کنید چکار کنم ؟ کارم پشتیبانی سیستم های کامپیوتری است هم فکری و هم تا اندازه ای فیزیکی اما نه زیاد . مرسی