بازگشت به لیست سوالات
h.h
عنوان :

لکه های پوستی

متخصص پوست، مو و زیبایی
سلام آقای دکتر خسنه نباشید.من یک سال پیش برای لکه های روی گونه به دکتر پوست مراجعه کردم ی کرم ساختگی و یک کرم skin lightener gelبرام تجویز کردند که باید یک شب در میان استفاده میکردم.حدودا دوماه پیش مدت درمانم کامل شد ظی مدت استفاده پوستم واقعا عالی و یکدست شده بود ولی الان خیلی بد شده و لکه های سیاه روی گونم بیشتر و واضح تر از قبل دیده می شوند لطفا راهنماییم بفرمایین.متشکرم.

دکتر محمد سعیدی

سلام

همینطوره دوست من

داروها رو باید چندین ماه استفاده کرد و به تدریج قطع کرد و تا مدتی از داروهای نگهدارنده استفاده کرد تا احتمال عود کمتر بشه.

شاید در کنار داروها به روشهای دیگه هم نیاز باشه.

مشکلات هورمونی هم باید رفع بشه.
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


پوست

با سلام.چندتا سوال داشتم: اون دستگاهی که باش جوشهای زیرپوستی بیرون کشیده میشه کومدون اکستراکتور هست یا تیر کومدون؟ میشه راجب این دستگاه توضیح بدید و اینکه یه نفر میتونه این دستگاه رو تهیه کنه و خودش این کارو انجام بده. کار کردن باش راحت هست یا خیر؟

قارچ کف پا

سلام خدمت اقای دکتر من به مدت دو هفته پام تو گچ بود و حدود چندروز قبل احساس درد و سوزش و خارش شدید در کف پام توی گچ شدم و به ارتوپد مراجعه کردم گچ رو باز کرد و گفت احتمالا توی گچ اب رفته به طوری که کف پام حالت کپک سبز داشت و یه قسمتی هم سیاه رنگ بود که دکتر گفت قارچ هست و پماد کلوتریمازول تجویز کرد و از دیشب چندبار زدم که یه قسمتایی که کمتر سبز بوده کمرنگ شده و زیرش قرمز شده انگار زیر پوست زخمه! و اگر پماد اثرش کم بشه خارش شدید داره! میخوام بدونم ایا درمان دیگه ای به غیر از کلوتریمازول داره؟

بیماری (صد ف) پوستی

سلام من یک سالو نیم هست که دچار این بی ماری شودم و18 سالمه ودر دران بلوغ این بیماری برمن جیر شد برا یه همین این بیماری پیشرفت کرد ودکتر ها میگو یند درمانی ندارد می شه بگین چی کاری باید انجام دهم

از بین بردن جای اسکار قدیمی

دروداز بین بردن اسکار بجا مانده از سوختگی با ذغال در چهارده سال پیش روی هر دو دستمممنونم از محبت و پاسخ گویی شما

لک پوستی

هر چند وقت ی بار باید لیزر انجام بشه تا ب طور کامل رفع میشه مشکل پوست