بازگشت به لیست سوالات
ه.ر
عنوان :

سلام ببخشید من کرونا دارم ؟؟

متخصص گوش، حلق و بینی
چندروزیه ک احساس سرماخوردگی میکنم احساس میکنم خلط دارم وبینیم گرفته وحس بویاییم خیلییییی ضعیفه احساس میکنم اصلا احساس نمیکنم اما ن تب دارم ن لرز بدنمم خیلی کوفته نیست بنظر شما کرونا دارم ؟؟باید چکارکنم ؟؟؟خیلی میترسم باید ازخانوادم فاصله بگیرم؟؟

با سلام حقیقتا کرونا علایم متنوعی دارد از موارد بسیار شدید تا کاملا خفبف و بی علامت لذا توصیه میکنم موارد احتیاط را انجام دهید و چنانچه بخواهید مطمین تر شوید تست سواپ مجاری هوایی از نظر ژنوم ویروسی انجام دهید

چطوری باید انجام بدم؟؟

برخی ازمایشگاهها امکانات ان را دارند در هر منطقه ای که هستید میتوانید استعلام بگیرید

الان دارویی نیست ک بخام تهیه کنم ومصرف کنم تا حس بویاییم برگزده ؟؟؟

شستشوی بینی با سرم شستشو و در صورت تداوم علایم جهت معاینه به پزشکتان مراجعه کنید

🙏


سوالات مشابه


درد گلو و گردن

سلام خسته نباشیدگلوم درد میکنه و ی خورده ورم کردم و جای ورم سفت شده .

سرگیجه

با سلام و وقت بخیر خدمت جنابعالی.آقای کتر بنده چند روزی هست که مشکل سرگیجه دارم.مشکلات قبلی که داشتم پانیک و گوش درد بود.پانیک تقریبا حل شد و گوش درد و قرمزی گوشم با شستن گوش و قطره هایی که داده بودن حل نشده .الان به نظرتون من مشکلم به خاطر عفونت گوش هستش یا عصبی؟

گرفتگی بینی

سلام چند هفته ای هست که بینی بنده دچار گرفتگی شده و این گرفتگی مربوط به پشت لوله های بینی هست چون همیشه لوله های بینی رو تمیز میکنم اما گرفتگی وجود داره و تنفسم سخت شده لطفا راهنمایی کنید

عمل بینی قوز دار

سلام.من بینیم قوز داره میخواستم عمل کنم اگه بخوام فقط قوزش رو بردارم و بینیم کاملا طبیعی باشه.حدودا چقد هزینه داره

احساس جسمی در گلو و سوزش در گلو و صورت

با سلام آقای دکتر من احساس خشکی و سوزش در حلق و برخی اوقات گلوی خود می کنم ، من پزشکان متعددی مراجعه کردم و که سی تی و رادیولوژی و سونوگرافی و عکس سینوس و آزمایش خون انجام دادم که هیچ موردی نبود ولی هیچ کدام اقدام به مشاهده حلق و گلوی اینجانب بصورت دقیقتر نکردند حتی آقای دکتر حمیدرضا ابطحی هم نگاهی سطحی کردند. ، برخی اوقات و با استشمام بوی سیگار یا چیزهای مثله بوی رنگ حالم بد می شود و عرق سرد شدید با لرز و بی حالی . تا اینکه هفته پیش به خانم دکتر زهرا دانش در شهرکرد مراجعه نمودم که ایشان زبانم را بیرون کشید و با آینه حلق را بررسی کرد و متوجه خشکی شد . سوال ایشان از من این بود که آیا ماده یی مصرف نمودم؟ من متوجه شدم که من طی سرما خوردگی های ویرووسی اخیر آب نمک و لیمو را با دماغ خود میکشدم بالا ، که در آخرین سرما خوردگی متوجه خشکی شدید در گلویم شدم . لطفا اینجانب را راهنمایی کنید که علت این حالات ترسناک من چیست ؟ آیا درمان می شود؟