بازگشت به لیست سوالات
ف.ت
عنوان :

جواب سونو(غربالگری)

متخصص زنان، زایمان و نازایی
سلام من امروز سونو دادم برای غربالگری گف مشکلی نیست ولی یکیشون که دختره رشدش کمتر از اونیکیه..اگر رشد نکنه دقیقا چه اتفاقی میفته؟کار خاصی هست که انجام بدم و باعث رشدش بشه؟مگه تو دوقلوها این طبیعی نیس که یکیشون ریزتر از اونیکیه؟
اینکه زده تخمدان چپم بزرگتر از حد طبیعیه و کیست دیده میشه چی؟

عزیزم سونو کاملا نرماله نگران نباشید تو دوقلوها این موضوع شایع هست تخمدان هم مشکلی نیست

🙏سوالات مشابه


مصرف قرص

سلام وقت بخیر...من و همسرم تصمیم داریم بچه دار شیم...شنیدم از چند ماه قبل بهتره قرص های آهن و تقویتی مصرف شه...میخواستم قرص های مناسب برای من و شوهرم معرفی کنید...خودم معمولا فیفول مصرف میکنم ولی برای همسرم نمیدونم چی مناسبه

استفاده از دستگاه کرایولیپولیز

آیا استفاده از دستگاه کرایولیپولیز به تخمدانها،رحم آسیب میرسونه یا خیر؟بخصوص جهت بانوانی که تاکنون بارداری نداشته اند و قصد بارداری دارند.ضمنا نظرتون در خصوص رعایت رژیم غذایی جهت تعیین جنسیت چیست؟آیا صحت دارد یا خیر؟

کیست سینه

با سلام لطفا نظر خود را در مورد سونو گرافی اینجانب ودرمان آن بیان کنید

پریود نشدن

ازمایش بارداری و سونو دادم..ماه قبل بعد از پریود شدنم ک طولانی شده بود و مجدد بعدش پریود شدم. جواب ازمایش 5› بود و در سونو فلولیکار به قطر 30 میلی متر فاقد مایع مشاهده شد. و اینکه برای این موضوع دارویی تجویز نشده . من حالت تهوع و درد دارم و میخوام پریود شم.. ممنون میشم که پاسخ بدید

بارداری

با سلام من پریودی منظمی دارم و 8 ماهه برای بارداری اقدام کردم در دیماه اقدام و 10 دیماه باید پریود میشدم و نشدم و بعد از 6 روز تاخیر پریود شدم علت این همه تاخیر عادی است؟ایا ممکن باردار باشم با این خونریزی؟