بازگشت به لیست سوالات
ن.و
عنوان :

شربت Immun Kid

متخصص بیماری های کودکان
با عرض سلام خدمت آقای دکتر،
دخترم 2 سال و 3 ماه سن داره، پیرو سوال قبلی جنابعالی شربت ایموناس را برای افزایش ایمنی پیشنهاد دادید، در اربیل شربت Immun Kids موجود هست، تصویر این شربت رو ضمیمه کرده ام، آیا شما این شربت رو تایید میکنید؟ در صورت تایید چند سی سی از این شربت رو به دخترم بدم؟
( با توجه به سن دخترم و آنچه که در دستور استفاده از این شربت اومده نظر خودتون رو بدید،)
با تشکر .

سلام بله خوب است روزی 5 سی سی بدهید صبح ها بدهید بهتر است بعد از صبحانهسوالات مشابه


بدغذایی کودک وکم خونی کودک

کودک بدغذا را چطور به اشتها بیاوریم وبرای کم خونی چه چیزی به کودک بدهم

ابهر

سلام وقتتون بخیر . اقای دکتر اهورا 17 ماهه از دوماهگی تحت نظر شماس سابقه رفلاکس و عدم تحمل لاکتوز . وزن 9 و خورده ای و قطع 77 تقریبا . بی اشتها .ب فرمایش شما از 15 ماهگی شیر مادرو قطع کردم و گفتید تا 3 ماه هیچ شیری ندم..حالا ک میخوام بهش بدم اصلا لب نمیزنه ب شیر غذا هم ک خوب نمیخوره دارو ها و مکمل های افزایش قد رو هم ب دستور شما میدم نزدیک دوماهه . پیکوییت هم میدم ولی تاثیر زیادی نزاشته رو تِغذیش .شیرم ک نمیخوره اصلا .چ شیری براش بخرم امتحان کنم؟ اینفترینی خریدم نخورد. خیلی خیلی ریزه و قد کوتاهه پیش همسن و سالاش و همه میگن ک قدش کوتاهه چقد . کروون هم ک اصلا پیدا نمیکنم تو شهرخودمون و شهرای اطرافمون . اقای دکتر دیگه دکتر تو نوبت نمیدید؟ با تماس تلفنی موفق نمیشم نوبت بگیرم و کسی هم تهران ندارم ک بیاد حضوری .

رفلاکس معده

با سلام با سلام با سلام دختر ٦ساله ام با وزن ١٩بیمار شماست در حال حاضر پریت و باکلوفن(١/٢)مصرف میکند بسیار کم اشتهاست طوری که بعد از ساعتها گرسنگی باز هم غذا را در دهانش نگه میدارد ١)میتوانم دومپریدون را جایگزین باکلوفن کنم با چه دوزی در غیر این صورت دوز باکلوفن را مشخص فرمایید ٢)با توجه به شروع مدارس و افزایش رفلاکش با استرس لطفا یک داروی آرامبخش نجویز بفرمایید(کلا عصبی است) ٣)ایا نیاز به آزمایش انگل و سو جذب دارد

دفعات کارکردن شکم کودک

باسلام من هفته قبل درخصوص کمبود وزن و قد کودک 16 ماهه از جنابعالی سوال پرسیدم و پاسخ دادید لکن فراموش کردم مطرح کنم که دختر 16 ماهه من که 9کیلو وزن دارد روزی 4تا 5 بار به صورت طبیعی شکمش کار می کند درحالیکه اسهال ندارد آیا این مشکل تلقی می شود ؟ و اینکه خواب کودک در شب تنظیم نیست زودتر از 1شب نمی خوابد و صبح تا 11 اغلب خواب است .

احتمال رفلاکس

سلام پسر من 11 ماه و 15 روزش هست و قبلا به مدت 6 ماه آمپرازول مصرف کرده.هیچوقت بالا نمیورد مگر اینکه چیزی در گلوش بپره ولی حالت ترش کردن داشت و بد خوابی.حالا الان در حال دندان در اوردن هست.آمپرازولش قطع شده الان دو ماهه.شب ها کمی نفخ داشت شیر نان آ ال 110 که بدون لاکتوز هست مصرف می کنه که 90 درصد بهتر شده البته میکسچر خارجی 2 سیسی قبل خواب می خوره و یک و نیم سی سی هم کتوتیفن به خاطر خارش بینی و چشم. الان دو هفته هست حالت ترش کردن و مزه مزه کردن برگشته شب ها هم هر یک ساعت بیدار می شه و پستونک یا آب می دم بهش شیرش و کردم دو بار فعلا در شب.خیلی چشم و گوش و بینی می ماله.گاهی دستش و از مچ تو دهنش می کنه و میماله به دهنش یا گاز می گیره.پستونکم با حالت مزه کردن تف می کنه.یعنی رفلاکسش برگشته؟ چه باید بکنم خوابش بهتر شه؟