بازگشت به لیست سوالات
م.ش
عنوان :

زخم زیر چشم

متخصص پوست، مو و زیبایی
سلام آقای دکتر عسکری سبز کوهی. وقتتون بخیر. من حودود چند ماهی هست که زیر دوتا چشمم دو تا خراش ریز که احتمالا به خاطر خاروندن صورتم بوده ایجاد شده، اما از همون حدود یک سال پیش تا الان هر چند روز یه بار که به صورتم اب میزنم، اون زخم ها میسوزند. راه حل شما چیه؟؟
توی عکس دومی از چشم راستم رد زخم زیر پلک معلومه اما چشم چپم رد زخم معلوم نیست اما میسوزه بازم
حوالی همون قسمت خط زیر چشم میسوزه
متشکرم اقای دکتر
🙏


سوالات مشابه


خال

سلام آقای دکتر خواهر من 16ساله است این خال زیر سینش درومده قبلا نداشت تازه درومده ممکنه همینطوری خال در بیاد؟؟ ایرادی نداره؟؟

گوشت اضافه

سلام و عصر بخیر آقای دکتر حدود یک هفتس یه دونه مثل گوشت اضافه پشت کمرم درومده که خیلی هم میخاره فکر می کردن جوشه الان عکس گرفتم دیدم این شکلیه به نظرتون به چه علتی به وجود اومده باید چیکار کنم؟

مشکل انگشت پا

سلام آقای دکتر انگشت کوچک پام جنب ناخن یه چیزی مثل ناخن میاد بیرون به شکل پوست نازک ناخنمو در بر میگیره اون نقطه اصلی یش یه چیز سیاه. دیده نمیشه خیلی درد داره درمانش چیه دکتر هم رفتم گفته میخچه هست اما خوب نشد چون میخچه نبود دوربر ناخنم هم یکم ورم می کنه سرخ میشه

تاول در دست و پا

با سلام سه روز است که تاول هایی خارش آور و تا حدودی دردناک در دست و پا برایم ایجاد شده

جوش و شوره

پسرم 14 سال دارد در شهر ملایر که یک شهر کوهستانی است زندگی میکنیم صورت و سینه و کتف پسرم خیلی جوش میزند جوش های قرمز و بزرگ که جای آن به لکه ای سیاه تبدیل شده و باقی میماند و موهای سرش نازک و بلند است همیشه شوره دارد و با هیچ شامپویی درست نمیشود