بازگشت به لیست سوالات
ز.ذ
عنوان :

زانو

متخصص ارتوپدی
صدا دادن زانو هنگام خم کردن و درد خفیف زانو یه مدت هست زیاد راه میرم و فعالیتم زیاد شده قبلا این مشکل و نداشتم انا الان صدا میده زانوم ا

صدا دادن زانو بیانگر نرمی کشکک و التهاب غضروف هست.داروی chondroitin sulfate روزی یک عدد مصرف کنید،تا یکماه.انشالله بهتر میشید.سوالات مشابه


تورم شانه

با عرض سلام و ادب جناب دکتر، من ٣٤ سال سن دارم و وجود یک برآمدگی سفت در ناحیه بین گردن و شانه، (حدود ٣ ماه پیش)، موجب شد تا ام آر آی شوم، با و بدون تزریق. درد محسوسی در ناحیه متورم وجود ندارد. (ضمنا بیماری هاشیموتو دارم) ریپورت ام آر آی را خدمتتان ارسال میکنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

رشد قد در آقایان

آقای 22 ساله میتونه رشد قد داشته باشه تحت نظر پزشک؟؟

کمردرد

سلام جناب آقای دکتر. من دیسک خفیف مهره4 و 5 کمر دارم و مهرهای بین کتفم هم درد داره. میخوام بدونم برای تقویت عضلات شکم و تکه کردن عضلات شکم چه نرمشهایی میتونم انجام بدم؟ ممنون.

استخوان درد دست

سلام دکتر خسته نباشید بنده پدرم در ناحیه ارنج دست دچار درد هستن قادر به حرکت دهی هستن و حتی سرکار میرن اما استخوان ناحیه ارنج دستشون درد میکنه باید برای بهبود چیکار کنم؟

درد گردن

با سلام پسر 20 ساله ای هستم که بعد از جراحی که داشتم مجبور بودم تا مدتی روی شکم دراز بکشم و به همان حالت تلویزیون رو تماشا کنم . روی شکم بخوابم و موقع تماشای تلویزیون به مدت زولانی دست زیرچانه بگذارم و ناخودآگاه دندان هایم را روی هم بگذارم و فشار دهم . شب ها روی شکم می خوابیدم و گردنم را می چرخاندم سمت چپ یا راست . گذشت و بعد یک الی دو هفته گردن درد شروع شد به استخوان ترقوه میزد و حالا در ناحیه فک و گوش و بعضی وقت ها در سر درد دارم و ناگهانی درد میگیرد و فروکش می کند و زمانه که سرم را برای مدت طولانی پایین میگیرم سر درد میگیرم یا موقع غذا خوردن حس ناخوشایندی در گونه و نزدیک گوش دارم اگر زیاد صحبت کنم نزدیک گوشم صدای تق تق می دهد و یا بعضی اوقات که خمیازه می کشم لطفا کمک کنید .