بازگشت به لیست سوالات
A.N
عنوان :

کمر درد

متخصص نوروسرجری(جراحی مغز و اعصاب)
من کمرم درد میکنه چه کاری باید انجام بدم؟ وسط کمرم درد میکنه، درد شدید نیست ولی اغلب دردشو دارم. موقع خم شدن یا کار و... درد خاص تری نمیگیره معمولا.شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت مشاوره ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


سر درد

با سلام. نامزدم که یک خانوم 24 ساله هست، سالهاست سردرد های مکرری داره که حتی با مسکن هم خوب نمیشن. سیتی اسکن و ام آر آی و وزیت متخصص مغز و اعصاب حدود یک و نیم پیش ؛ نبود هیچ گونه علائم مغزی رو نشون دادن. حالا واقعا نمیدونیم چیکار کنیم خیلی بابت این قضیه اذیت هستن با تشکر.

سردرد و تشنج

باسلام و عرض ادب.برادر من در حدود یک ماه پیش بر اثر تشنج ناگهانی به پزشک مراجعه کرده و تشخیص اولیه آنها انسفالیت می باشد.علایم اولیه فقط سردرد خفیف و تشنج بوده است.اکنون بعد از گذشت یک ماه و بستری و مورد مداوا قرار گرفتن داروهای ذیل به او تجویز گردیده است.اما متاسفانه حال او هر روز بدتر میشودو علایم توهم و سرگیجه و لرزش دست در او مشاهده می شود.نام داروها1-والپروییک اسید و سدیم والپرات(دپاکینکرونو500میلی گرم)روزی سه عدد 2-آسیکلوویر400 روزی چهار عدد 3-فنی تویین100روزی سه عدد 4-تگاتارد(کاربامازپین400)روزی دوعدد5-نیزودپرد50 یک دوم قرص (البته تا دوروز یک عدد ،تا یک هفته یک دوم،پس از یک هفته یک چهارم) 6-استازولامید250روزی دو عدد. 7-آمپول متیل پردینزولون استات(دورو مدرول)هفته ای یک عدد(دو عدد آمپول) آقای دکتر مدارک ام ار آی رو هم پیوست کردم .ازتون تمنا میکنم ما رو راهنمایی کنید که آیا تشخیص دکتر درست بوده یا نه.آیا برادرم خوب خواهد شد؟

سیاتیک

با سلام باسن راستم درد می گیرد از وقتی سنگینی بلند کردم ام ار ای گرفتم میخواستم جوابشو به شما نشون بدم

پریدن پا هنگام خواب

هنگام خواب پاهایم می پره رفتم پیش دکتر و دارو داد و بهم نساخت و بیشتر مواقع استرس این اتفاق میفته دکتر گفته ار تی اس داری

استرس

سلام آقای دکتر.من تقریبا یک ماهی میشه ک به طور ناگهانی تپش قلب میگیرم و تنگی نفس میگیرم دستام عرق میکنه و انگار یه حمله بهم دست میده که نفسم نمیاد.نه سرفه دارم نه تب هیچ علائمی غیر از این ندارم.بخاطر مساله کرونا چندین بار به پزشک مراجعه کردم اما حتی تست هم نگرفتن و گفتن مشکل شما ربطی به کرونا نداره و یک پانیک استرسی هست.قبلا اصلا اینطوری نشده بودم.بعد گاهی وقتا خوبم یه دفعه این حالت بهم دست میده.میشه راهنمایی کنید ک باید چیکار کنم به من گفتن با یک متخصص مغزو اعصاب مشورت کنم.