بازگشت به لیست سوالات
م.ا
عنوان :

انحراف چشم

متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ ویتره ورتی ...
بنده 20 ساله هستم تقریبا 1 سالی میشه دچار انحراف چشم شدم امروز به بینایی سنجی مراجعه کردم گفتن که مشکل خاصی نیست و یک انحراف کاذب و جزئی هست و بعد از اون به متخصص چشم مراجعه کردم و ایشون گفتن اگه عمل کنم وضعیتم بدتر میشه و دو تا قطره یه نام های fluocort و olantin و قرص پروپرانولول تجویز کردن میخواستم بدونم این داروها آیا تاثیری بر روی انحراف چشم داره؟
در ضمن یک چشم من دچار انحراف هست البته خووم احساس میکنم از لحاظ ظاهری و زیبایی اعتماد به نفسمو خیلی اورده پایین و اصلا نمیتونم بیرون از خونه برم حتی.
ایا تمرین عضلانی چشم یا عینک منشوری و روش دیگه ای وجود نداره که من بتونم انحرافو از بین ببرم؟

سلام
داروهای فوق هیچ تأثیری روی انحراف چشم ندارند
توصیه میکنم به یکی از همکاران فوق تخصص استرابیسم مراجعه نمایید تا اولا مشخص شود انحراف واقعی دارید یا نه و سپس معمولا درمان خواهید شد
متشکرمسوالات مشابه


چشم درد

کودک چهارساله از نوزادی علائم نیستاگموس دارد به به چه تخصصی از چشم پزشکی مراجعه کنم

اصللح عیب انکساری

با سلام و وقت بخیر من 24 ساله هستم، بیشتر از یکسال هست که نمره چشمم ثابت شده و سابقه بیماری خاصی ندارم. دانشجوی پزشکی هستم و ساعت مطالعه و کارم زیاد هستمیخواستم عمل لیزیک چشم انجام بدم. بعد از تصویربرداری و معاینه پزشک عملprkرو پیشنهاد کردن.سوالم این هست که برای من تکنیک لیزیک بهتر هست یا prk؟ و اینکه شرایطِ بعد از عملِ این دو تکنیک تفاوت زیادی دارن؟میتونم بدون مشکل مطالعه کنم؟

وجود لک در چشم کودک

سلام در چشم کودک من که 1 سال و سه ماه است از بدو تولد داخل سفیدی چشم دو لک تیره رنگ است آیا مشکلی برایش پیش نمی آید

قرمزی چشم

چشمام قرمز شده چند روز ن خارش داره ن سوزش ن درد فقط قرمز شده

چشمهایم سالم اما دو رنگ متفاوت دارند

رنگ چشام یکی آبی روشن و یکی قهوه ای ، ازاده کنم تا رنگ چشام همرنگ باشد، رنگ یکی آبی روشن و یکی قهوه ای ،حتی لنز رنگ تیره هم موردی ندارد فقط لنزی باشد که رنگ زیرین چشام در لنز نزند با تشکر