بازگشت به لیست سوالات
ن.ل
عنوان :

لکه های قهوه ای و خارش شدید پاها و بدن

متخصص پوست، مو و زیبایی
لکه های قهوه ای و خارش شدید پاها و کشاله رانهاشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت مشاوره ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


جوش و لک صورت

17سالم است و بعد از بلوغ صورتم شروع ب جوش زدن کرد و تا الان روزی نیس که جوش جدیدی روی صورت من نباشه و جوش های من خیلی بزرگ نیستند و سرهای سفیدی دارن و الان برای اولین بار جوش های ریزی زده ام و پیشانی ام از جوش های ریز قرمز پر شده است ، لطفا یک راهکار یا یک محصول ب من پیشنهاد کنید که برای جای جوش ها و جوش هایم کمکم کند و بنظر شما لیزر راهکار مناسبی هست یانه؟؟

جوش سر سیاه

سلام وقت بخیر نزدیک 2سال هستش صورتم جوش سر سیاه میزنه باید چیکار کنم خسته شدم

ریزش مو

چند روزیه اب به سرم میخوره موهام میریزه جدیدا که برسم میکشم موهام میریزه البته من قبلش روغن بادوم میزدم به اون ربط داره و الان برای بهتر شدن میتونم از رو غن کرچک استفاده کنم شما خودت یه راهکار جلوی من بذار

رفع جای آکنه و اسکار

سلام خانم دکتر من از کامندان صداوسیما هستم و کارتتونو از همکاران گرفتم. من چند سال پیش به دلیل دستکاری جوش های صورت متاسفانه دچار جای جوش های بعضا عمیق در صورت شدم...چندتا دکتر رفتم و لی فقط هزینه از جیبم رفت.دستگاه آخری که در کلینیک میرداماد استفاده کردن تمام صورتم را به خون انداخت و دو طرف صورتم تا 2 ماه قرمز بود و با توجه به چندین بار لیزر درمانی نتیجه مطلوبی نگرفتم گفتم قبل از مراجعه یه مشاوره بهم بدین چون در برنامه تلویزیونی تون فرمودین که دستگاه جدید اومده که جای آکنه و اسکار را تا حد زیادی از بین می بره.ضمنا باتوجه به شرایط سخت مالی میخواستم ببنیم چقدر هزینه داره تا 2 طرف صورتم درست بشه؟ممنون میشم جواب بدین.

تاول روی پوست

با سلام خدمت پزشکان گروه زوپ مادر من کیست ساده کلیه داره برای درمان دکتر رفته ولی داروی خاصی هم نداده بیشتر گفته رژیم غذایی داشته باشه در طول این مدت مسکن های زیادی مصرف کرده اما الان روی پوستش داره تاول های ریز میزنه من با بتا دین روی تاول رو با پنبه آروم میکشم تا خشک بشه آیا میدونین دلیل تاول زدن چیست? حساسیت دارویی ست یا عوارض مسکن ها یا چیز دیگر ممنون اگر راهنمایی کنید.