بازگشت به لیست سوالات
ع.ا
عنوان :

پوست سر

متخصص پوست، مو و زیبایی
سلام و خسته نباشید خدمت خانوم دکتر
با عرض معذرت خانوم دکتر من یه چندسالی هست پوست سرم دچار مشکل شده یعنی یک حالت رسوب شکلی شده مثل شوره ولی خب شوره نیست و کامل پوست سرم هی بلند میشه و خیلی شدید هم هست مقدارش.
یعنی دست میکنم تو سرم کل لباسم سفید میشه.
و صورتم هم همین مشکلو داره کنار بینی هم ایطور میشه و پوستم صورتم بلند میشه. حتی داخل ابرو هام و ریش و سیبیلم هم ایطوره و خیلی هم خارش داره.
هر روز حمام میرم و اب گرم هم زیاد باز نمیکنم و هر روز مرتب خودمو میشورم ولی باز فایده نداره و نمیدونم چی کنم
شما میتونین کمکم کنید؟ و این عکسی هم که فرستادم جلوی پوست سرمه

دکتر ناهید همتیان بروجنی

سلام. ضایعات شما به درماتیت سبوره میخوره. با توجه به گستردگی ضایعاتتون بهتر است داروی خوراکی مصرف کنید. بیماریتون به تعداد دفعات حمام یا بهداشت فردیتون برنمیگرده. حتما به متخصص پوست مراجعه کنید تا در صورت صلاحدید براتون داروی خوراکی شروع کنند.

ع.ا

خانوم دکتر میشه در مورد درماتیت سبورد یه توضیحی بدین چی هست؟

دکتر ناهید همتیان بروجنی

روی بدن هر فردی قارچ وجود دارد. برخی افراد به این قارچها واکنش شدید نشان میدهند که علایم درماتیت سبوره به وجود میاد.

ع.ا

خب دکتر درمانش چیه چیکار باید بکنم هر روز شدید تر میشه

دکتر ناهید همتیان بروجنی

به متخصص پوست مراجعه کنید تا در صورت صلاحدید براتون داروی خوراکی شروع کنند.

ع.ا

مرسی تشکر دکتر

دکتر ناهید همتیان بروجنی

خواهش میکنم
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


لک و جای جوش های صورت

چه کرمی واسه لک های صورتم که جای جوش هام هست استفاده کنم و میخوام پوستم روشن تر و شفاف تر بشه

عوارض

سلام خانوم دکتر روزتون بخیر. میخواستم بدونم اگه یه جنس مذکری از سه قرص فیناستراید و اوودارت و اسپیرونولاکتون 100 بطور همزمان استفاده بکنه برای ریزش موی ارثی و جوشهای زیرپوستی. این سه قرص عوارضش فقط معطوف به عقیم شدن و بزرگ شدن سینه در اقایون میشه و یا موجب نازک شدن صدا در اقایان هم میشه؟

ناخن دست

با سلام خدمت دکتر محترم بنده بعد از گذاشتن ناخن مصنوعی، ناخن های دستم به شدت شکننده شده و اصلا بلند نمیشوند و خیلی نرم شده، لطفا بهم تقویت کننده ناخن معرفی کنید تا روند رشد ناخنم بهتر شوند.

پوست

سلام شپش سر گرفته بودن که دکتر گفت رفع شده خارش بدنم همگرفته بودم که گفت گاله که دارو داد گفت رفع شده حالاهم خارش کف سر دارم هم خارش بدن بیمارستان رازی رفتم دستیار متخصص پوست نگاه کرد فقط یک کرم ویک قرص ستریزین برانم نوشت بایک ازمایش من باید چیکار کنم فکر میکنم دکتر دستیار پوستش کارش خوب نبود از شما میخوام راهنمایی کنید

شپش سر

سلام وقت بخیر. چند ماهی هست که به خاطر محل کارم (مهد کودک) گرفتار شپش سر شده ام. سرکه و سس مایونز و اسپند را امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم. اخیرا شنیدم محلولی به نام لیسترین موثر است. نظر شما چیست؟ پیشاپیش سپاس از راهنمایی شما