بازگشت به لیست سوالات
ی.ع
عنوان :

توده چربی در سینه

متخصص زنان، زایمان و نازایی
با سلام و خسته نباشید خواستم بپرسم اگر توده چربط در سینه باشه و تخلیه بشه آیا بافت سینه دوباره تشکیل میشه یا اون حفره خالی باقی میمونه؟؟ تا چه حدی جاش میمونه؟شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت مشاوره ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


قرص یاسمین

باسلام و خسته نباشید خانم دکتر عزیز من برای پیشگیری از بارداری از ال دی مصرف میکردم، امروز برای مشکل ریزش مو پیش دکتر پوست و مو رفتم و برای من به جای ال دی قرص یاسمین و همچنین اسپیرونولاکتون و فیناستراید نوشتن، سوالم اینه که آیا مصرف یاسمین به جای ال دی بازهم به همون اندازه از بارداری جلوگیری میکنه؟ و اینکه ممکنه این داروها باعث کاهش اثرات قرص یاسمین بشوند و من مجبور به استفاده از یک روش پیشگیری دیگر شوم؟

مشکل جواب سونوگرافی غربالگری دوم

باسلام خانومم رفته برای غربالگری دوم همه چی سالم بود فقط داخل سونوش نوشته فوکوس اکوژن در هردو بطن به صورت جداگانه به نفع یک سافت مارکر مشاهده شد که ریسک را حدودآ سه برابر میکند میشه بگین این یعنی چی ؟؟

قرص متفورمین

سلام خانم دکتر با سپاس من نوزاد 40 روزه ای دارم که شیر خودمو میخوره قبل از بارداری به دلیل pco بودن روزی دوتا متفورمین میخوردم.الان میتونم متفورمینو شروع کنم دوباره؟تاثیری در شیردهی داره ایا؟یعنی مقدار شیرو کم میکنه یا روی شیر تاثیر داره که بخواد به بچه منتقل بشه؟ اگه نه روزی چند تا بخورم؟همون دوتای قبلی یا روزی یدونه؟ خیلی ممنون از پاسخگوییتون

بارداری

باسلام وخسته نباشید، آمپول hmg و hcg چقدر دربارداری تاثیر داره؟؟

پریود نامنظم

سلام من پریودام نامنظم شده درضمن دربین دوره پریود یک روز قطع بعد دوباره شروع میشود به متخصص مراجعه کردم بعد یک دوره دارو ،خودشون در مطب سونوگرافی کردن ولی گفتن برای سونوگرافی شکمی به متخصص سونوگرافی مراجعه کنم میخواستم جواب سونوگرافی مطالعه کنید و بگید من چه کاری انجام بدم.