بازگشت به لیست سوالات
م.ب
عنوان :

خارش شدید

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
خانم ۳۸ ساله متاهل هستم که مدت ۵ سال است تقریبا بصورت دایمی خارش پوستی بسیار شدید دارم. تست ازمایشگاه حساسیت به مخمرها را نشان داد اما هیچ درمانی ارایه نشده. فقط با هیدروکسی زین خودم را ارام میکنم. ایا هیچ راه درمان دارویی و قطعی وجود دارد؟؟

دکتر مرتضی فلاح پور

سلام .من بابت یک سخنرانی خارج از کشور بودم.بابت تاخیر در جوابدهی عذر خواهی میکنم.خارش علل مختلفی دارد و حساسیت به مخمر نقش بسیار کمی در خارش دارد.معاینه و شرح حال کاملتری نیاز هست.
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


الرژی

چند روزیه که از بینی و گلوم خلت هایی مثل لخته خون میاد میخاستم ببینم مال چیه

آلرژی ۴فصل

من در تمام فصول عطسه و ابریزش بینی دارم گرید آلرژیم تنفسیم ۳ مثبت هست.برای عمل رینوپلاستی نیاز به واکسن درمانی هست یا خیر؟چه مدت بعد از واکسن درمانی میتونم جراحی انجام بدم؟

آلرژی

سلام وقت بخیر من یک پس ۱۶ ماهه دارم که حساسیت شدید پوستی دارد و با قرار گرفتن در فضای باز بدنش خصوصا سر و گردنش به شدت دچار خارش میشود و بی قرار میشود به طوری که شب تا صبح بی قرار است و گریه میکنید و مطمئنم که به هیچ ماده غذایی حساسیت ندارد و محیطی است دکتر هم هر چی بردم کتوتیفن سیتریزین و این اواخر قرص مونته لوکاست دادن ولی خوب موثر واقع نشد

آلرژی غذایی نوزاد

سلام آقای دکتر،نوزاد ۹ ماهه دارای آلرژی غذایی و بیمار خود شماست،آزمایآت خونی و تست پوستیش منفی شده و دارای حساسیت دیر هنگام است و شما تصمیم گرفتید شیرش رو از پپتی به معمولی تعویض کنید که به نسبت ۳ به ۱ معمولی به پپتی رسید علائمی مانند سرماخوردگی شدید بروز داد با سرفه های شدید و تب که امروز مطب پیشتون بودم تصمیم گرفتید شیر رو به نسبت ۲ به ۲ نگه دارید تا علائم فروکش کنه اما بعد از مطب اومدم خونه دیدم ساق جفت پاهاش پر از دونه های ریز شده و پوستش خشک شده،خواستم بپرسم با توجه به این دونه ها باز هم نسبت ۲ به ۲ شیر را ادامه بدم یا نه صلاح به امر دیگه ای دارید؟

ضروری

با سلام و احترام اقای دکتر من برا پسرم لبنیات رو میتونم شروع کنم؟ یک ساله و ده روزه است و بیومیل سوی میخوره و شما برا برنج راهنمایی ام کردید و اینکه برا رشد قدی پسرم چیکار کنم قد کوتاهه و ۷۰ سانته و پروبیوتیک مصرف طولانی مدتش عوارض داره ؟ کلا چه مدت باید استفاده بشن ؟