بازگشت به لیست سوالات
ا.ق
عنوان :

مغزواعصاب

متخصص نوروسرجری(جراحی مغز و اعصاب) ...
سلام.بعضی موفعه ها سمت چپم مغزم سرمیشه چشامم وپشت سر چپم نفس کم میارم دست سمت چپم میسوزه و سوزن سوزنمیشه

دکتر علی باباشاهی

سلام
مشاوره روانپزشکی انجام دهید
شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


مغز واعصاب

با سلام مدتی قسمت چپ سرم بالای گوشم تیر میکشه و گاهی اوقات ادامه داره وهنگام خواب موقعی چشمامو میبندم به تیر از سرم شروع پیشه تا کف پام ادامه داره البته در عرض یک ثانیه اتفاق می افته

درد پهلو .و انتقال درد به سمت کمر

اقای دکتر بنده درد پهلو در سمت چپ دارم و درد به سمت کمرم سمت چپ و دنده های پایین سمت چپ منتقل میشود به نظرتون دیسک کمر دارم؟

تنگی شریان کاروتید

درود بر شما دکتر، مادر من شصت ساله هستند، و در ناحیه گردن شریان های کاروتید مشترک و داخلی با شدت در سمت راست تنگی 80تا 90 و سمت چپ 50 درصد هست ایا درمان دارویی دارند،؟ حدود بیست و پنج سال پیش جراحی تیرویید داشتن و پرتو درمانی کردن. بسیار ممنون میشم پاسخ بدید نگرانم.

تشخیص بیماری و درمان

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر شفیعی. من 36 سال سن دارم و حدود چهار ماهه از بهمن ماه تو ناحیه پایین کمرم درد میکنم به طوری که نمی تونم خم بشم. همیشه کارهای سنگین و غیر معقول انجام می دادم تا اینکه بار آخر کمر درد گرفتم.براساس مطالب اینترنت و مشاهداتم بدون مراجعه به دکتر تشخیص دیسک کمر دادم. کارهایی از قبیل خم شدن، بلند کردن جسم سنگین و... انجام ندادم. فقط روی تشک سفت می خوابیدم و دمر می خوابیدم در حالی که بالش زیر شکمم بود و یک کیسه نمک دریای داغ رو کمرم می گذاشتم. تقریبا بعد دو ماه درد قطع شد و خیلی که سر پا می ایستادم تو کمرم احساس خستگی می کردم. متاسفانه اشتباه کردم و با خیال خوب شدن کار سنگین کردم و جسم سنگین بلند کردم. دوباره درد شروع شد. الان دو ماهه که کمرم دوباره درد داره و نمی تونم خم بشم. البته خم که میشم درد شدید حس میکنم. چون کارم تدریسه زیاد سر پا می مونم البته سعی میکنم یکجا نمونم و قدم بزنم. وقتی خیلی کلاس دارم بعضی مواقع پشت پاهام درد حس میکنم. که البته با استراحت رفع میشه. MRI گرفتم، نتیجه اش رو براتون ارسال کردم. در ضمن 180 سانت قد دارم و وزنم 98 کیلو بود که الان به 93 رسوندمش. حدود یک ماهه ورزش های دیسک که از اینترنت گرفتم رو انجام میدم و روی تشک طبی فنری میخوابم. به راهنمایی دوستی قرص tripleflex استفاده کردم. الان بهترم ولی نمیتونم خم شم مگه زانوهام خم شده باشه. لطفا براساس گفته هام و حرفام راهنماییم کنید چه دارویی استفاده کنم. چه ورزشی کنم. چه رژیم غذایی داشته باشم و چه کارهایی نکنم. در ضمن می تونم روزه ماه مبارک رمضان رو بگیرم؟ آیا برای دیسکم ضرر نداره؟ از راهنمایی تون کمال تشکر رو دارم.

رفتار شبیه به تشنج برای بار سوم

سلام آقای دکتر من پدر بهراد هستم . پسرم برای بار سوم رفتاری شبیه به تشنج داشت فیلم ازش گرفتم . این سری تو خواب نبود . بیدار بود اومد نشست رو پای مادرش و تو بغلش بود که شروع کرد به لرزش و دست و پاش شل شد و سرش رو هم بهقب داد و چشم هاش آروم به یکطرف نگاه می کرد . داشت لبهاش و نوک انگشت هاش کبود میشد که ما به بغل خابوندیمش و یکم طول کشید تا آروم شد .