بازگشت به لیست سوالات
ش.ل
عنوان :

درمان آلرژی

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
سلام آقای دکتر وقتتون بخیر چند هفته بود که کل استخون های بدنم درد داشت از کمر احساس میکردم داره قطع میشه بعد دیدم سردرد دارم پلکم رو نمیتونم بردارم علائمی ندیدم تو سرم پر جوش بود و خارش داشت بعد از چند وقت دیدم روی زانو ها و آرنج ورانم حالت کهیر دراومده و الانم گلو درد دارم چیکار کنم ؟

ش.ل

الان سه هفته ست که تو بدنم هست و خارش بیشتر شده و استخون هامم درد داره وو دستهام ورم کرده و پاهام خیلی دکتر رفتم
الان دیگه رو زانوهام نمیتونم راه برم تموم استخوان های بدنم درد داره زمین گیر شده م

دکتر مرتضی فلاح پور

سلام.ضایعه شما مشابه کهیر هست و نیاز به درمان مناسب و معاینه کامل دارید.

ش.ل

سلام.چطور خدمت برسم چون من شهرستان هستم

دکتر مرتضی فلاح پور

سلام.میتونید بایکی از شماره های زیر هماهنگ کنید:

۰۹۱۰۸۶۴۹۹۳۳///۸۸۹۵۸۲۲۴

ش.ل

سلام من شرایط ندارم تهران بیام میشه درمان رو شرو کرد

دکتر مرتضی فلاح پور

قرص ستریزین رو هر ۸ ساعت بخورید اگر بهتر نشدید ،مراجعه کنید


سوالات مشابه


سرماخوردگی و اگزما

سلام.همسرم در پی یک سرماخوردگی که فقط گوفتگی و درد بدن داشت و همراه با ضعف جسمانی بود ، مقداری زنجبیل و دارچین و عسل استفاده کرد کمی هم فندق و بادام . و به پزشک هم که مراجعه کرد سرم تجویز کرد و 5 عدد امپول از جمله هیدروکورتیزون که همه را از طریق همان سرم، ترکیب و تزریق نمود. از فردای آنروز تمام بدن ایشان جوش زده همراه با خارش شدید . جوشها قرمزن و بیشتر از همه روی سر جوش زده ، لای انگشتان دست و پا ، شکم و درناحیه کمر . توضیح اینکه همسرم کمی هم مشکل کبد چرب دارد. ایا این جوشها نشانه ای از اگزماست یا چیز دیگر؟ ؟؟

آسم

تنگی نفس هنگام دویدن سرما حدود سه ساله ک بهبود نیافته ام مصرف اسپری سالبوتامول نیز هفته ای یک بار دارم

تغییر صدا

سلام خسته نباشید حدود یک هفته هست که صدای پسرم کلفت و دو رگه شده میخواستم بدونم علت خاصی داره،در حال حاضر دو سال و نه ماهه هستن اسپری نارنجی واسپری بینی دو نوبت در روز استفاده میکنن و روزی یک عدد قرصactolukast5 میلی اخر ماه هم موعد مراجعشون به مطب هست

اگزمای نوزادی

با سلام من کودکم ۱۴ماهست و از اگزمای شدید رنج میبره از ۱۵روزگیش اینجوریه خیلی جاها بردمش خوب نشده به شدت خودشو میخوارونه و زخمی میکنه شیرخشک اپتامیل پپتی بهش میدم به جز تخم مرغ و غذای ابپز و میوه چیز دیگه ای بهش نمیدم تست خون هم دادیم فقط پروتئین گاوی و بادام رو نشون داد راه حلی دارین ؟

سینوزیت

سلام حدود شش ماه میشه چشام جرقه میزنه وقتی تو هوای بادی بیرون میرم سرم درد میکنه یا سر گیجه میگیرم یه بار رفتم دکتر عمومی گفت احتمالا سینوزیت دارم خواستم بدونم سینوزیت چه علایمی داره یا درمانشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.