بازگشت به لیست سوالات
م.ح
عنوان :

آسیب قرص

فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم
من ۱۷ سال دارم برای رشد قد ویتامین د۵۰۰۰۰و کلسیم چه دوزی پشنهاد می کنند

دکتر اشرف علی مددی

ااین سوال جواب داده شده است ظاهرا نام کاربری دیگری هم داربد


سوالات مشابه


مصرف فینستراید

سلام.بنده ورزشکارم و پرورش اندام کار میکنم.خواستم بدونم مصرف قرص تستوسترون و دیانابول با فینستراید تداخل ایجاد میکنه یا نه؟ روزی دو قرص چهل میلیگرم تستوکپ به اضافه ده میلیگرم متاندرستنولون مصرف میکنم.قبل از خواب هم یک میلی گرم فینستراید خارجی میخورم. آیا فینستراید تاثیر تستوکپ را کاهش میده یا افزایش؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.آیا عوارض این هورمونها با مصرف فینستراید کم میشه یا زیاد؟

دوره استفاده امپول تستسرون

با سلام من مهدی کلویی به شماره پرونده ۱۵۵۹ از شهرستان بوشهر نظر به اینکه بر اساس دستور پزشکی جنابعالی تزریق چهار دوره ۵۰میلی گرم تستسرون در چهار ماهه انجام شده شده است ایا باز نیاز به ادامه تزریق میباشد ؟ با تشکر

عدم رشد عضلات در بدن

سلام و با عرض ادب و احترام من مردی 44 ساله متاهل دارای قد175 سانت و وزن 85کیلویی بوده و بدن من (بازو و ساق پا و ران )متاسفانه دارای توده عضلانی در حد یک پسربچه 11-12 می باشد و از کودکی رشدی نکرده است و همان عضلات اندک و ضعیفم هم بسیار لخت و نرم می باشد(مردانه نیست) گاهی اوقات بخاطر عضلات ضعیفم قادر به ایستادن یا راه رفتن طولانی مدت نمی باشم و خیلی زود خسته می شوم در ضمن رشد بافت استخوانی من هم ریز بوده بطوریکه انگشتان دستم بسیار ظریف می باشد.ممنون می شوم اگرراهنمایی فرموده و در صورت امکان دارو یا درمانی که باعث عضله آوری در اندام من بشود را معرفی فرمایید.من بخاطر همین موضوع به شدت اعتمادبه نفس خود را از دست داده ام.

قرص

ایا قرص لووتیروکسین با قرص نیزوپرد۵ تداخل دارویی دارد؟؟دکتر به من گفته بعد از صبحانه بخورم

بلوغ زود رس

دخترم تازه هفت سالش تموم شده و زیر بغلش مو در اورده و سینه هاش داره رشد میکنه ترس از بلوغ زود رس دارم چیکار باید کنم ایا داروی رو پیشنهاد میکنید که از این امر جلوگیری کنهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.