بازگشت به لیست سوالات
س.ف
عنوان :

جواب آزمایش

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
سلام آقای دکتر آزمایش دادم میخواستم نظرتون رو درباره این جواب آزمایش بدونم ممنون میشمشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


نیش حشره

سلام و خسته نباشید ببخشید چند روز پیش تو قسمت چانه دچار گزش حشره شدم و هنوز خارش و تورم و التهاب وجود داره تو اون ناحیه...و درد از ناحیه چونه تا قسمت گردن دارم به نطرتون نیاز به مراجعه به پزشک هست؟

تنگی نفس

سلام به بوی دود و سیگار و قلیون و ...خیلی حساسم و تنگی نفس شدیدو سرگیجه و تپش قلب میگیرم داروهای ضدالرژی نمیتونم استفاده کنم چون بعدش سرگیجه شدید میگیرم خارش مداوم پلک و اطراف چشم و دور دهان دارم در ضمن خیلی استرسی هستم و این باعث تشدید الرژیم شده بنظر شما من چیکار کنم؟

باد کردن پلک و لبها

سلام من یک پاسخ آلرژیک به احتمالا سرد شدن هوا یا یک نوع خوراکی دارم که متاسفانه هنوز تشخیص داده نشده و فقط به این صورت است که از خواب بیدار میشم پلک هام و گودی چشمام و لب بالاییم باد کرده و به شدت ملتهب و خارش داره و بعد از مراجعه به پزشک و امپول های مختلف نظیر هیدروکورتیزون و رانیتیدن و دگزا بعد از چند روز کمی از التهابم کم میشه اما در مدت کم بعد دوباره به وجود میاد . عکس اول دفعه اولی که به این شدت پیش اومد و یکسال میگذره از این . عکس دوم بعد از کمی بهبود و تقریبا مشکلیه که بعد از بوجود اومدن دفعه اول هربار هر چند ماه دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم و خفیف ترش هست نسبت به اون یکبار (عکس اول) که جدیدا زیاد داره برام تکرار میشه. (میدونم از لوازم آرایش نیست آلرژیم چون وقتی حتی استفاده هم نکردم باز صبح با این صورت مواجه شدم!!!!) در بهار و تابستان هم خبری از این نبود و دوباره حدود یکماهه که شدید شده! هیچ جای دیگه از بدنمم حتی یک قرمزی ساده هم وجود نداره! البته بدنم مستعد کیست هایی نظیر کیست های پوستی و پینودال و غیره هست که فکر نمیکنم ربطی به آلرژیم داشته باشه.

آبریزش بینی و گرفتن گوش

سلام پسرمن 9ماهش تمام شده از نوزادی خواب خوبی نداشت و روزها خیلی کوتاه میخوابید و شبها نق میزد و بیدار میشد.الان هم تا صبح 7تا 8بار از خواب بیدار میشه و تا سینه دهنش نزارم نمیخوابه.از مرداد ماه هم متوجه شدم گوشش رو میگیره دکتر اطفال بردم گفت آلرژیه و سیتیریزین داد که چند روز خوب بود ولی باز شبها به گوشش دست میکشید و سرشو تکون میداد و بیقرار بود.از مهرماه هم با ی گردش رفتن آبریزش بینی پیدا کرد که باز اون هم گفتن آلرژیه که بعد از 10 روز آبریزش خوب شد ولی دوباره با خس خس سینه و بینی برگشته که باز دکتر گفت آلرژیه و زادتین و اسپری بینی تحویز کردن ولی دوبار بهش دادم کیفیت خوابش ودست کشیدن و به گوشش و وضعیت تنفسیش بهتر نشده.پسرم شبها عمیق نمیخوابه و نگران رشدم هستم اگه راهنمایی بفرمایید مدیونتون هستم.

سلام

سلام برای درمان اگزما شدید 10 روز پیش از شهرستان امدم فرستادید ازمایش خون که مراجعه کردم نبودید میشه خواهشنا عکس ازمایش را براتون ارسال کنم