بازگشت به لیست سوالات
آ.د
عنوان :

سرفه های شدید

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
سلام آقای دکتر.آتنا دهقانی هستم.بیمارتون در مطبِ کارگر به شماره پرونده 1235.خاطرتون باشه قرارهست که برم انگلستان.هفته گذشته خدمتتون بودم برای ویزیت و دریافت دارو.
در حال حاضر بنده حالم خیلی خوبه اما همسرم یک هفته ایی میشه که دچار سرفه های خشک و سرسام آور شده.ایشون اصلا سیگار و قلیون و الکل استفاده نمیکنن.دکترِ اونجا فقط به ایشون یه شربت داده و ایشون اصلا حالشون نه تنها خوب نشده بلکه بدتر هم شده.شما چه دارویی رو میفرمایین که ایشون از داروخانه اونجا تهیه کنن تا بهتر شن؟
بنده هنوز ایران هستم.شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.سوالات مشابه


چگونگی درمان بیماری انگلی نفوذ کرده به ریه و...

باسلام. من شنیدم که بعضی انگلها مثل اکسیور ممکن است به ریه و سایر بافتهای بدن هم سرایت کنند. اگر این امر اتفاق افتاده باشد راه درمانش چیست؟

خارش شدید

خانم 38 ساله متاهل هستم که مدت 5 سال است تقریبا بصورت دایمی خارش پوستی بسیار شدید دارم. تست ازمایشگاه حساسیت به مخمرها را نشان داد اما هیچ درمانی ارایه نشده. فقط با هیدروکسی زین خودم را ارام میکنم. ایا هیچ راه درمان دارویی و قطعی وجود دارد؟؟

خلط و ابریزش و گهگاهی سرفه

دکتر شایلی از هفته گذشته از شما داروی نیوتادین و قطره رینوکورت گرفت که روز ششم و هفتم شربتش قطع شد و مجدد داره میخوره اما حالش خوب نشده و کمی سرفه هم اظافه شده شبها ناارومه و خلط داره

کهیر

سلام . من از بهمن 96 دچار کهیر شدم. بیش از 10 بار به دکترای متخصص پوست مراجعه کردم. از امپول بتامتازون و قرص پردنیزولین و تلفست و مونته کاست و لوراتادین و سیتریزین همرو مصرف کردم که شدتشو کم میکنه اما ی روزهایی باشدت خیلی بیشتر بر می گرده درحال حاضر مصرف هیچ یک از دارو ها تاثیری روی کهیرا نداره. واقعا خسته شدم از زندگی افتادم .دیگه دارویی ندارن دکترا که جواب مشکل منو بده راه حل چیه؟

جوش صورت

من یه ساله نامزدم و تو این یه سال مشکل تیروئید پیدا کردم که اولش پرکاری بود و بعد از استفاده از دو مرحله دارو کم کاری تیروئید به وجود اومد و سه ماه پس از قطع دارو بیماری به سمت نرمالی پیشرفت داشته است,,من قبلا صورتم جوش نداشت(منظورم قبل ازدواج هست) ولی بعد ازدواج صورت ام جوشی شده و با التهاب,خارش و درد همراه هست, میخوام بدونم دلیل جوش های صورت ام چیه ممکنه دلیل اش بند انداختن باشه؟! اخه من 6ماهی هس بند ننداختم ولی جوش های صورت ام یکم خوب میشه ولی دوباره جوش های جدید میزنه و یا ممکنه به تیروئید ربط داشته باشه؟!