بازگشت به لیست سوالات
پ.م
عنوان :

گشادی عروق

فوق تخصص جراحی قلب و عروق
با درود
آنژیو انجام دادم فیلم آن در گوشی خودم موجود است که گویا اینجا قابلیت ارسال ندارم. به گفته پزشک مادرزادی یکی از رگهای فرعی گشاد است و در بعضی نقاط تنگ تر. لذا به گفته پزشک سرعت انتقال خون بسیار پایین است. نفس ندارم. با کوچکترین تحرک نفسم تنگ میشود اما درد ندارم. معمولا فشارم 10 هست. چون سندرم روده تحریک پذیر دارم تشخیص درد روده یا معده یا قلب برام مشکل است اما احساس میکنم درد قلب ندارم اما بعضی مواقع سوزش پشت را دارم. داروها پلاویکس یک عدد صبح، متورال و کاپتوپریل یک چهارم و آتورواستاتین 40 و آسپرین.
در مرکز قلب تهران آنژیو را انجام دادند و توسط پزشکان دانشجو ویزیت میشدم.
لازم است فیلم آنژیو را ارسال کنم؟
شماره ای برای این کار دارید؟
لطفا راهنمایی فرمایید جقدر در خطر هستم.
نگرانم. سپاسگزارم

با سلام و احترام ،لطفا،جنس، سن ، وجود یا عدم وجود دیابت ،چربی خون، سابق مصرف دخانیات ،سابقه خانوادگی سکته یا بیماری قلبی رو بفرمایید .فیلم انژیو رو به این شماره واتس اپ بفرمایید . در خدمت شما خواهم بود.
*****091212

درود فراوان
42 سال دارم. مرد هستم. دیابت و چربی خون ندارم. مادرم ناراحتی قلبی دارد. سابقه دخانیات دارم روزانه 4 عدد. فیلم آنژیو ارسال میگردد

دوست عزیز با همکاران زیادی مشکلات و انژیو شما رو بررسی کردیم . خدا رو شکر نیاز به عمل ندارید ولی درمان دارویی شما کافی نیست . با دکتر رضا هاشمی فوق تخصص قلب فوق العاده برای شما هماهنگ کردم که برین درمان درست و حسابی بشین .ادرس و زمان رو تا چند ساعت دیگه براتون واتس اپ میکنم.
سوالات مشابه


سرگیجه در حالت دراز کش

سلام.پدر من 69 سالشون هست . داروی انالاپریل 20 مصرف می کنند. فشار معمولا 13-12 روی 8 هست با دارو. چند شب پیش وقتی دراز می کشیدن سرگیجه داشتن . در حالت نشسته نه. حالت تهوع هم اضافه شد. تا اینکه سعی کردن بخوابن و حالش بد و استفراغ کرد و چند بار تکرار شد. البته اندانسترون بهشون دادم که البته بالا اوردش. و در نهایت خوابیدن. می خواستم بدونم جای نگرانی داره ؟

آنژیوگرافی

سلام دکتر،پدر من آنژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر امکانش هست این انژیو رو میگید مشکلش چیه؟ کدوم رگا گرفتگی دارن؟ و چه کاری باید انجام بدیم؟ ممنون میشم????

انژیو گرافی

سلام دکتر،پدر من انژیوگرافی انجام دادن و گفتن گرفتگی داره، اگر ممکنه این انژیو رو بگید مشکلش چیه و کدوم رگ دچار مشکل شده و نشکل در چه حد هست و این که چیکار میتونیم بکنیم؟! ممنون از لطفتون????

درد در ناحیه قلب

سلام و عرض ادب آقای دکتر روز بخیر برای دختری 11 ساله مسدع اوقات شده ام. این دختر نزدیک به 1 سال است که گه گاهی در طول روز دچار درد در ناحیه قلب می شود. حدود نیم ساعت تا 15 دقیقه زمان میبرد که درد آن ناحیه خوب شود. کمی پشتش را ماساژ می دهند تا خوب شود. ممنون میشم ما را راهنمایی بفرمایید

سوزش دست

باسلام، رجبی هستم پدرم نارسایی قلبی دارد وتحت نظر شماست ، چند ماهی است که پوست دستهای ایشان از بازو تا مچ (به خصوص دست چپ)سوزش شدیدی دارد به صورتی که حتی با تماس لباس هم موجب ناراحتی شدیدش می شود، ضمنا از مچ به پایین هم در بیشتر مواقع بی حس است ، لازم به ذکر است که پای چپ پدرم از زانو به پایین ورم کرده ، با توجه به اینکه من شنیده ام مشکلات عروق محیطی هم سبب آسبب به رگهای خونی ومحدود کردن جریان خون به پوست و به ویژه در دستها و پاها وهمچنین با عث ایجاد تورم در پا می شود لطفا در این باره راهنمایی فرمایید