بازگشت به لیست سوالات
S.R
عنوان :

سرما خوردگی ویروسی

فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی
باسلام..بنده مدت سه ماهی میشه سرما خوردم چهار بار هم دکتر رفتم علائم ظاهری بدن درد و آبریزش و .. رفع شده ولی سرفه هام قطع نمیشه.. خسته شدم بخدا.. خوتب و خوراک رو ازم گرفته.. شب اصلا نمیتونم بخوابم.. تنگی نفس هم گرفتم..گلوم میخاره انقد سرفه میزنم سینه ام درد میگیره.. مشکل ریه ندارم..

دکتر یعقوب محبوبی اسکویی

سلام
با توجه به اینکه مدت ۳ماه است سرفه دارید نیاز به انجام رادیوگرافی سینه وجود دارد.اگر سابقه در سالهای قبل نیز دارید بهتر است تست تنفسی نیز انجام دهید.به لطف خدا بعد از این بررسیها و درمان مناسب بهبود می یابید.سوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


تاول

سلام دختر من پونزده ماه و ۶ روزشه ، چهار روزه که روی شصت پا و انگشت کناریش تاول زده بود که فکر کردیم بخاطر نامناسب بودن کفششه ، ولی از دیروز روی انگشتان دستش و کنار ناخناش هم تاولهای ریز زده ، علتش چی میتونه باشه ممنون میشم راهنماییم کنید ، مواد غذایی جدیدی هم مصرف نکرده اخیرا

گلودرد

سلام.خسته نباشید بنده حدودا دو هفته پیش سرفه خشک شدید و سردرد داشتم بعد از مراجعه به دکتر قرص سرماخوردگی و سردرد تجویز شد. بعد از یک هفته که نشانه بهبودی پیدا نشد.مجددا به پزشک مراجعه کردم وایشان آلرژی تشخیص دادند وقرص مونته لوکاست و شربت تئوفن جی و آمپول ضد سرفه تجویز کردند. هم اکنون سردرد و آبریزش بینی دارم و سرفه ها بسیار کم شده ولی گلو درد دارم .

اگزما

با سلام. دستهای من اگزما دارن ولی بدنم اگزما ندارد. البته پوستم خشک است. میخواستم بدانم لیزر موهای بدن مشکلی برام ایجاد میکند یا خیر؟

آسم به همراه درگیری کامل سینوزیت و گرفتگی بینی

سلام می خواستم لطف بفرمایید در خصوص مشکلاتی که عرض می کنم مشاوره جراحی و... بدهید 28 سال سن دارم در سن 20 سالگی دچارآسم شدم الان گرفتگی کامل بینی به علت آلرژی و سینوزیت دارم هیچ بویایی ندارم خیلی تحت درمان دارویی و بستری در بیمارستان قرار گرفتم هر بار سینوزیت و گرفتگی درمان شده اما پس از زمان محدود مجددا برگشت کرده. الان در حال حاضر اسپری سروتایید چند روز یک بار و هر بار 2 پاف و هر شب یک قرص مونته لوکاست و یک قرص زینک پلاس مصرف میکنم. قطره بینی بی خاصیت بودند و تنها یک قطره مخلوط عسل و عرق نعنا که خودم مخلوط میکنم استفاده میکنم به نسبت درمان شیمیایی بهتره و راه هوایی بینی رو خیلی بهتر باز میکنه. در تهران گفته شد پلیپ و انحراف بینی دارم توصیه جراحی بینی و تخلییه سینوزیت دارید؟ با توجه به مشکل آسم یا همچنان قطره خودم رو استفاده کنم و از رفتن از این دکتر به آن دکتر صرف نظر کنم آقای دکتر ممنون میشم با توجه به اینکه از کردستان شهر سقز مزاحم می شم و با نتوجه به فاصله ام از تهران و بار ها درمان و بستری بدون درمان قطعی و درد و عدم بویایی برادرانه پاسخ بفرمایید اگر آزمایش و عکسی از سینوس ها لازمه بفرمایید سقز میگیرم و میفرستم

آبریزش بینی و گرفتن گوش

سلام پسرمن ۹ماهش تمام شده از نوزادی خواب خوبی نداشت و روزها خیلی کوتاه میخوابید و شبها نق میزد و بیدار میشد.الان هم تا صبح ۷تا ۸بار از خواب بیدار میشه و تا سینه دهنش نزارم نمیخوابه.از مرداد ماه هم متوجه شدم گوشش رو میگیره دکتر اطفال بردم گفت آلرژیه و سیتیریزین داد که چند روز خوب بود ولی باز شبها به گوشش دست میکشید و سرشو تکون میداد و بیقرار بود.از مهرماه هم با ی گردش رفتن آبریزش بینی پیدا کرد که باز اون هم گفتن آلرژیه که بعد از ۱۰ روز آبریزش خوب شد ولی دوباره با خس خس سینه و بینی برگشته که باز دکتر گفت آلرژیه و زادتین و اسپری بینی تحویز کردن ولی دوبار بهش دادم کیفیت خوابش ودست کشیدن و به گوشش و وضعیت تنفسیش بهتر نشده.پسرم شبها عمیق نمیخوابه و نگران رشدم هستم اگه راهنمایی بفرمایید مدیونتون هستم.