بازگشت به لیست سوالات
م.ن
عنوان :

احساس افسردگی

متخصص روانپزشکی
با سلام خدمت شما ، من چند ماه پیش به دنبال یک شکست عاطفی دچار پریشانی و درگیری دهنی بودم و این حالت چند ماه ادامه داشت ، الان مجددا به دلیل اینکه اون فرد دوباره یه جوری خودش رو بهم نشون داد و داغ دلم رو تازه کرد حالت های قبلیم برگشته به شکل شدیدتر ، من اون فرد رو دوست داشتم و تمام این مدت درگیر عشقش بودم حالا تظاهرش جوری بوده که من رو در تردید برای دوست داشتنش قرار داده ، برای همین دچار یک خلاء ناگهانی و افسردگی شدید شدم . الان چی کار کنم؟!

دکتر مریم شاهی

اگر افسردگیتان شدید هست مدت کوتاهی بای دارو مصرف کنید و چند جلسه هم روان درمانی

م.ن

پیش روانشناس برم یا متخصص اعصاب و روان

دکتر مریم شاهی

ابتدا نزد متخصص اعصاب وروان برویدسوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


نتیجه ارمایش اسپرموگرام

دروود برشما نتایج ازمایش در گرید های صفر تا ۴ به چه صورته ؟؟و در کل شرایط چطوره ؟سپاس

افسردگی

دچار افسردگی شدم کم خوابی دارم منزوی و گوشه گیر شدم به شدت زیاد. چه دارویی مصرف کنم. 30ساله ام

کافور

سلام.جوانی هستم 25 ساله فردی مذهبی. با مصرف 600mgکافور هر پنج روز ؛ و ورزش و دعا و سرگرمیها بیشتر از سه سال است که از خودارضایی جلوگیری کردم.حال در آستانه ازدواجم و نگران سلامت جنسی خود به دلیل عوارض مصرف کافور هستم.آیا من دیگر نمیتوانم بچه دار شوم؟

آزمایش ازدواج

سلام خانم دکتر.من ۲ روز دیگه آزمایش ازدواج میخوام بدم.یسری دارو مصرف میکنم.میخواستم بدونم این داروها نتیجه آزمایش مخدر رو مثبت میکنن یا نه.داروهام سرترالین ۵۰ روزی یک عدد-دپاکین ۲۰۰ شبی ۱عدد-ملاتونین ۳میلی گرم هرشب-رستین ۰/۱۸ هر شب-سوماتریپتان ۵۰ که موقع شروع سردرد میخورم و دیروز هم مصرف کردم.اگر این داروها نتیجه رو مثبت میکنن میتونم تا پس فردا مصرفشون نکنم؟یا بازم اثرش در خونم هست؟و اگر امروز و فردا نخورم ممکنه حالم بد بشه؟ ممنون میشم اگر جواب بدین و من رو از نگرانی دربیارین

مشکلات رفتاری خانومم

اینجانب پسری ۲۷ ساله هستم ، مدت ۱.۵ با خانومم که ۱۷ ساله هست عقد کردم ، همسرم ویژگی های مثبت زیادی دارن ولی بعضی از رفتارعای ایشان مرا آزار میدهد،مثلا بی تفاوتی ایشان نسبت به بنده ، ما از زمانی که عقد کرده ایم تا به الان حتی یک دفعه پیش نیامده که ایشان یک تماس تلفنی خشک و خالی به من داشته باشد و احوال من رو بگیره ، همه ای شروع ارتباط ها از جانب من بوده ، و هر زمان احوال ایشان را میگیرم در حالت برعکس هم حالی از من نمیپرسد . و همیشه در جواب حالت چطوره کلمه خوبم و چه خبر کلمه هیچی رو میاره اصلا نمیتونم با ایشان ارتباط برقرار کنم ، ضمنا من به واسطه ی شغلم گاهی اوقات چند ماه از هم دوریم و رابطه ی ما تلفنی است فقط . این موضوع کلافه ام کرده چه کنم