بازگشت به لیست سوالات
س.ک
عنوان :

سوال دارویی

متخصص روانپزشکی
سلام ببخشید من یک سوالی برای امتحانات شب قبل از امتحان داشتم.من ۱۴سالم است و میخواستم بدانم از داروخانه یک دارویی که اعتیاد اور نباشد و پس از قطع ان عواقبی برایم رخ ندهد و مشکلات سلامتی روحی و جسمی برایم ایجاد نشود ولی کاری کند که همه چیز را حفظ کنم و تمرکز زیادی داشته باشم و برای امتحان اماده شوم و برای سن من باشد چه دارویی خوب است که در داروخانه باشد؟

دکتر مریم شاهی

دارویی با این شرایط نیست


سوالات مشابه


عدم عزت نفس

بخاطر عزت نفس نداشتنم دارم کسیو ک دوسش دارم از دست میدم از زیاد حرف زدنم از اینکه چون مدام بهش فکر می کنم و مدام سوال میپرسم همش سکوت میکنه جوابمو نمیده نمیدونم چیکار کنم از سکوتش خسته شدم دارم دیوونه میشم چیکار باید کنم ؟؟ سه ماه نمیشه که با هم آشنا شدیم ولی همه چیزو خراب کردم چیکار کنم ؟، هر چقدم ازش میپرسم که منو میخای یا ن چیزی نمیگه سکوت میکنه

در مورد جنس مخالف

با سلام خدمت آقای دکتر میلاد زاهدی بنده چند ماهی هستش نیاز جنسی دارم و خودمم مجردم و نمیتونم خودمو کنترل کنم در شدیدترین وضعیت قرار گرفتم وبه فامیل اینا مزاحم میشم به دخترانشون و عکس و فیلم براشون میفرستم میخواستم ببینم چه راه حلی برای این درمان وجود دارد لطفا راهنماییم کنید و راه حلو برام بگید لطف کنید در زمان کم این مشکلم حل بشه و سن بنده هم ۲۲ سال هستش با تشکر

عصبانیت

سلام .وقتتون بخیر.من یه دختر ۲۸ ساله هستم.دانشجوی کارشناسی حقوق و شاغل در داروخانه.مشکلم اینکه خیلی زود عصبانی میشم.خیلی زود از کوره در میرم و برخورد های اشتباه میکنم و تو عصبانیت اصلا کلمات مناسبی رو ادا نمیکنم.و فحش هم میدم.من نمیخوام اینطور باشم ولی انگار عادت کردم و این موضوع عذابم میده. لطفت کمکم کنید.

تکرار مکرر ذهن بر یک کلمه

دکتر سلام.مردی متاهل و ۳۲ سال سن دارم.من یک ماه بیشتر هست که مغزم ناخوداگاه کلمه سرطان و به یادم میاره و خیلی اذیتم میکنه .تقریبا یک ماه پیش بود که دخترم مریض شد و جهت تشخیص بیماری کلی ازمایش داد و وقتی از دکتر پرسیدم چرا این همه ازمایش نوشتید گفت یکی از دلایلش رد کردن سرطان بود که من اون لحظه خیلی به هم ریختم و بهم شوک وارد شد. از اون موقع به بعد تا به الان که یک ماه بیشتر گذشته هر روز هر دقیقه این کلمه نا خوداگاه میاد به ذهنم .حتی وقتی صبح از خواب بیدار میشم سریعا این کلمه میاد به ذهنم و خیلی اذیت میشم .تورو خدا یه دارو معرفی کنید که دیگه فکرش نیاد تو ذهنم .ممنونم.

مشاوره

سلام وخسته نباشید من چندسال پبش ی دخترو ک حواسش ب من نبود تو کوچه خلوت ک روزبود یهویی خواستم بغل کنم و خواسش ب من نبود و یهویی بود و کلا گرخید و چندتا جیغم زد ومن سریع فرار کردم نموندم الان عذاب وجدان دارم میگم شاید مشکل بدی پیدا کرده باشه آیا امکانش هست مشکل داشته باشه ؟و من نمیشناسمش اصن همش عذاب دارم با سپاس خیلی خیلی فراوان ازشما .شما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.