بازگشت به لیست سوالات
ع.م
عنوان :

عدم تمرکز در حین انجام کار ها

متخصص روانپزشکی
سلام خسته نباشید من دانش آموز پایه دوازدهم تجربی هستم و امسال کنکور دارم ومشکل عدم تمرکز دارم پیش روانپزشک هم رفتم و بهم فلوکستین و ریتالین تجویز کرد. ریتالین خیلی خوبه ولی با توجه به عوارض ریتالین میخوام دارویی با همان تاثیر ولی با عوارض کمتر. شما چی پیشنهاد میدید؟

دکتر علیرضا جاهدی

سلام.جایگزین نداره یا باید ریتالین مصرف کنید یا هیجیسوالات مشابهشما هم سوال مشابهی دارید؟ از بین صدها پزشک با دانش و با تجربه زوپ سوال خود را بپرسید یا وقت ویزیت ویدئویی یا حضوری خود را رزرو کنید.


درمان افسردگی

سلام . من شدیدا دچار ترس و اضطراب درونی هستم که حالا متاسفانه چند ساله با افسردگی شدید همراه شده به طوری که زندگی م رومختل کرده نمی دونم چه کار کنم ؟

کودکم عصبی وحاضر جواب شده

سلام خدمت آقای دکتر پسر ۷ ساله ای دارم که ۶ یا۷ ماهی است که خیلی پرخاشگر وحاضر جواب شده وبسیار بی انگیزه برای بازی وورزش باید به زور یه کاری رو بکنه وخیلی هم کارتون میبینه در پارک یا جای تفریحی همش توفکره وناراحته چند بار هم مربی ورزش ژیمناستیکش بهش توهین کرده که شل ورزش میکنه وماسته به همین خاطر هم خیلی عصبی وناراحت میشه نمیدونم چکار کنم خودمم در مقابلش عصابانی و بد رفتار میشم یه برادر ۳ ساله ام داره ممنون میشم اگر راهنمایی کنید خیلی دل واپس هستم از کمکتون سپاس گذارم

اعصاب

سلام من خیلی فکر میکنم و این باعث عصبی شدنم میشه از مشاوره حضوری هم استرس دارم میشه کمکم کنید؟

مشکل حافظه

سلام و خدا قوت.دوستم سکته مغزی کرده بودن و عمل شدن.حالا بعد از سه ماه تقریبا به حالت عادی برگشته مگر حافظه اش. که عدد و ارقام و اسامی افراد رو به یاد نمیاره.اسامی رو حفظ میکنه اما دوباره یادش میره. میخواستم بدونم چه راه های طبیعی و داروهایی هست که میتونه کمک کنه بهش. یه دنیا ممنون.

عدم تعادل

سلام من یک سال با مردی شکاک دوست بودم و به همون دلایل ترکم کرد و بعد از دو سال من دوباره به رابطه باهاش برگشتم و از اون به بعد حتی با وجود خیانت و اشتباهات زیادش شروع به مقابله و دست پیش گرفتن و بی محلی کردن کرده و سعی داره بگه زمین گرده و من اگر از او ایرادی گرفته بودم قبلا بسیار بیشتر و بدتر ازم ایراد بگیره و دیگه بهم توجه نکنه و هر بار شروع به حرف زدن و درخواست عنوان مشکلات میکنم شلوغ کاری و مقصر جلوه دادن من رو شروع میکنه و کاملا من با وجود ناراحتی های زیادم مجبور به سکوت شدم راه حل این مشکل چیه با همچین ادمی چجوری باید رفتار کرد متوجه بشه با بقیه چیکار میکنه چطور انقد بی رحم میتونه باشه در برابر کسی که میگه عاشقشه؟!